Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 



Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı/Ankara
Kadınlar Ligi Bitti 11.01.2020
Yarı Final Serisi Maç Kağıdı 20:15
GASK 5 - 4 Narmanspor
Orta Hakemler: Murat Cücü, Sinem Yalçındağ    Çizgi Hakemleri: Merve Arıncı, Gonca Serin
Ebrar Bilge Oğuz ( Çelme 2 dk. ) 02:49
Rana Öykü Doğanay ( Sopa Savurma 2 dk. ) 04:15
04:15 Mukaddes Buylucu
05:13 Bengisu Tanas ( Sopa Savurma 2 dk. )
05:13 Hatice Dursun ( Tutma 2 dk. )
09:00 Hatice Dursun ( Çelme 2 dk. )
13:59 Edanur Kavaz ( Fazla Adam 2 dk. )
Zehra Yıldırım ( Irmak Gerez , Daria Kostina ) 15:05
17:43 Hatice Dursun
Anna Kholmogorova ( Çelme 2 dk. ) 22:33
28:00 Hatice Dursun
Ebrar Bilge Oğuz ( Çelme 2 dk. ) 28:00
Irmak Gerez ( Çelme 2 dk. ) 28:51
29:24 Betül Duman ( Çelme 2 dk. )
31:30 Özge Dumlu ( Sopa Tutma 2 dk. )
Irmak Gerez ( Ayşe Koçak , Tatiana Shibanova ) 38:30
39:01 Şeydanur Zoroğlu ( Engelleme 2 dk. )
Anna Kholmogorova ( Diz Atma 2 dk. ) 42:27
45:51 Mukaddes Buylucu ( Engelleme 2 dk. )
46:03 Özge Dumlu
47:15 Merve Karataş ( Sertlik 2 dk. )
Tatiana Shibanova ( Hanım Sıla Doğanay ) 49:06
Tatiana Shibanova ( Ayşe Koçak , Ebrar Bilge Oğuz ) 51:48
Anna Kholmogorova ( Tatiana Shibanova ) 56:30
Anna Kholmogorova ( Çelme 2 dk. ) 59:20
Tatiana Shibanova ( Çelme 2 dk. ) 59:40
Takım Kadroları
Kaleciler
38 Yağmur Deniz 1 Merve Karataş
11 Zeynep Nur Koçak 16 Elif Çaler
Line 1
5 Ayşe Koçak 2 Hatice Dursun
10 Ebrar Bilge Oğuz 9 Bengisu Tanas
2 Elif Ceren Er 8 Mukaddes Buylucu
4 Doğa Kadıoğlu 61 Şebnem Dalğacı
51 Derin Ergönül 11 Özge Dumlu
Line 2
44 Yağmur Aslanoğlu 6 Betül Duman
12 Ulya Ada Güneş 24 Kardelen Taşa
14 Rana Öykü Doğanay 68 Beyza Karasungur
17 Hanım Sıla Doğanay 33 Şeydanur Zoroğlu
24 Irmak Gerez 14 Edanur Kavaz
Line 3
26 Selin Erenoğlu Billur 21 Nazlı Aydanur Ele
13 Yaren Pala 23 Beyzanur Günarlı
20 Meryem Köseoğlu 77 Hilal Yıldırım
96 Zehra Yıldırım 20 Burcu Yıldırım
87 Anna Kholmogorova 4 Pınar Turhan
Line 4
98 Daria Kostina 18 Elnaz Najand
68 Tatiana Shibanova 7 Mahsa Saeidi Esfahani
6 Zeynep Yıldız -
Antrenörler
Olcay Lökbaş Abdulkerim Çintimar
Halil İbrahim Taç Ebubekir Şamil Koç