Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2403
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 13:10 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buzadam GSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.02.2020 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.02.2020 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey GSK
Yükseliş

Kocaeli Buz Sporları Salonu
22.02.2020 | 17:30 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Kocaeli GH

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 17:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Kocaeli GH

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2020 | 21:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam GSK
Buz Beykoz

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.02.2020 | 19:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Buzadam GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2019 - 2020 Kocaeli Buz Sporları Salonu/Kocaeli
Intercity Süper Lig Bitti 02.02.2020
Play Off Grubu Maç Kağıdı 17:30
Kocaeli GH 0 - 19 Buz Beykoz
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün, Hakan Kocakara    Çizgi Hakemleri: Berkay Aslanbey, Efe Furkan Atlı
03:18 Fatih Tayğar ( Serkan Gümüş )
03:48 Ömer Faruk Kars ( Mikita Trukhanau )
Kiryl Slaushchyk ( Sopa Tutma 2 dk. ) 09:35
10:23 Nikolai Len ( Sait Bingöl , Serkan Gümüş )
11:34 Serkan Gümüş
13:50 Sait Bingöl ( Gecikmiş Vurma 2 dk. )
Nikita Ivanov ( Sopa Savurma 2 dk. ) 19:15
Alihan Demirer ( Dirsek Atma 2 dk. ) 22:15
22:22 Vadim Ageev ( Serkan Gümüş , Ahmet Hars )
Alihan Demirer ( Gecikmiş Vurma 2 dk. ) 25:17
Kiryl Slaushchyk ( Kötü Davranış 10 dk. ) 25:17
26:40 Serkan Gümüş ( Vadim Ageev )
27:11 Doruk Kamış ( Kanca 2 dk. )
27:32 Serkan Gümüş ( Sait Bingöl )
Kerem Altun ( Sopa Tutma 2 dk. ) 29:37
30:00 Mikita Trukhanau ( Savaş Canburak Aktürk , Ömer Faruk Kars )
30:58 Serkan Gümüş ( Sait Bingöl )
32:16 Ahmet Hars ( Vadim Ageev , Mikita Trukhanau )
Can Kurt ( Dirsek Atma 2 dk. ) 35:44
Alihan Demirer ( Çelme 2 dk. ) 37:54
41:28 Mikita Trukhanau ( Ahmet Hars )
46:06 Ömer Faruk Kars ( Mikita Trukhanau , Sait Bingöl )
47:18 Ahmet Hars ( Vadim Ageev , Mikita Trukhanau )
48:08 Serkan Gümüş ( Sait Bingöl , Nikolai Len )
50:40 Sait Bingöl ( Serkan Gümüş )
51:39 Vadim Ageev ( Mikita Trukhanau )
52:45 Fatih Tayğar
53:53 Ahmet Hars ( Vadim Ageev )
Tuğcan Ayyıldız ( Çelme 2 dk. ) 56:05
59:44 Ömer Faruk Kars ( Ahmet Hars , Vadim Ageev )
Takım Kadroları
Kaleciler
75 Kiryl Slaushchyk 66 Savalii Voronov
61 Enes Demirtürk 32 Eren Demirtürk
Line 1
99 Gürkan Çetinkaya 42 Nikolai Len
22 Alihan Demirer 61 Savaş Canburak Aktürk
21 Nikita Ivanov 71 Fatih Tayğar
25 Oğuz Karakoç 41 Serkan Gümüş
13 Andrey Popov 18 Sait Bingöl
Line 2
87 Can Kurt 37 Mikita Trukhanau
26 Aydeniz Yiğit 10 Doruk Kamış
9 Kerem Altun 7 Ahmet Hars
10 Tuğcan Ayyıldız 8 Ömer Faruk Kars
7 Fevzi Ufuk Güçlü 16 Vadim Ageev
Line 3
66 Ege Altın 22 Ali Hakan Özbil
77 Taha Afal 9 Ömer Güngör
33 Ensar Ocak 53 Kutay Kara
17 Baha Yılmaz 13 Mehmet Emin Şimşek
20 Canberk Acartürk 17 Abdullah Avcı
Line 4
15 Ahmet Yıldırım -
27 Erhan Tunçer -
Antrenörler
Eray Atalı Yavuz Karakoç
Elif Beyza Atalı -