Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 



Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2020 - 2021 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Intercity Süper Lig Bitti 07.03.2021
Sezon Maç Kağıdı 16:30
Yükseliş 3 - 21 Gümüş Patenler
Orta Hakemler: Özgür Yeşilöz    Çizgi Hakemleri: Cemal Ersin Kaya, Taha Kavlakoğlu
Enes Berke Gönten ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Deran Akusta ( Kaleci Girişi )
00:26 Ata Eren Şenkaya
00:34 Ümit Baran Köksal
07:09 Mehmetata Yılmaz ( Ata Eren Şenkaya )
08:18 Ata Eren Şenkaya ( Jalal Keyhanfar , Taylan Aytaç )
Daniil Kosarev ( Doğa Selçuk ) 09:37
10:32 Mehmetata Yılmaz ( Mert Özdemir , Rona Deren Akcan )
12:12 Ümit Baran Köksal ( Aleksandr Poliakov , Ilia Pulnikov )
12:28 Aleksandr Poliakov ( Ilia Pulnikov )
13:54 Ata Eren Şenkaya ( Rona Deren Akcan )
Daniil Kosarev ( Uğur Yelekçi ) 19:57
Nizamettin Çağlar Akgül ( Çelme 2 dk. ) 21:28
21:54 Can Kaya ( Ilia Pulnikov , Aleksandr Poliakov )
23:09 Ümit Baran Köksal ( Aleksandr Poliakov )
34:33 Can Kaya ( Aleksandr Poliakov )
34:48 Aleksandr Poliakov ( Can Kaya )
35:20 Ilia Pulnikov ( Aleksandr Poliakov , Can Kaya )
Enes Berke Gönten ( Çelme 2 dk. ) 37:35
38:16 Mehmetata Yılmaz
39:08 Ata Eren Şenkaya ( Taylan Aytaç )
41:41 Can Kaya ( Ilia Pulnikov , Aleksandr Poliakov )
44:37 Demirhan Noyan ( Çelme 2 dk. )
Sertaç Alkan ( Engelleme 2 dk. ) 45:35
46:04 Bora Ertekin ( Çelme 2 dk. )
48:16 Bora Ertekin ( Jalal Keyhanfar , Taylan Aytaç )
48:27 Ata Eren Şenkaya ( Taylan Aytaç )
48:40 Ata Eren Şenkaya ( Bora Ertekin )
51:40 Mehmetata Yılmaz ( Çelme 2 dk. )
54:23 Can Kaya ( Mehmetata Yılmaz )
Daniil Kosarev 56:20
57:04 Can Kaya ( Ilia Pulnikov , Aleksandr Poliakov )
Enes Berke Gönten ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Deran Akusta ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
6 Enes Berke Gönten 36 Deran Akusta
- 72 Aleksandr Petrov
Line 1
90 Nizamettin Çağlar Akgül 3 Bora Dündar
1 Çınar Kayra Bacanlı 13 Bora Ertekin
10 Poyraz Yamaner 10 Ata Eren Şenkaya
83 Muhammet Eren Yıldırım 27 Jalal Keyhanfar
8 Çağrı Kumcu 17 Taylan Aytaç
Line 2
85 Mert Akgün 12 Ilia Pulnikov
15 Abdullah Alper Doğusan 23 Mustafa Batuhan Pilavcı
9 Uğur Yelekçi 70 Can Kaya
78 Cenker Aydın 56 Aleksandr Poliakov
99 Can Akkaynak 9 Ümit Baran Köksal
Line 3
19 Alper Emre Erdoğan 55 Rona Deren Akcan
2 Doğa Selçuk 85 Mert Özdemir
91 Sertan Güllüzaroğlu 82 Mert Coşkun
5 Sertaç Alkan 89 Mehmetata Yılmaz
75 Daniil Kosarev 75 Kağan Türkoğlu
Line 4
18 Mehmet Sualp Şengül 81 Demirhan Noyan
- 57 Doğaç Çağrı Demir
- 53 Utku Tekin
- 77 Yiğit Akgün
- 22 Ahmet Resul Duran
Antrenörler
İbrahim Oğuz Alper Solak
- Barış Uçele
- Emre Aydın