Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Kocaeli Buz Sporları Salonu
28.11.2020 | 12:00 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Kocaeli

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.11.2020 | 13:15 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buzadam
Buz Beykoz

Palandöken Buz Pateni Salonu
28.11.2020 | 15:30 | Erzurum | Intercity Süper Lig
Erzurum
Buzadam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.11.2020 | 16:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
GASK
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.11.2020 | 17:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narman SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.11.2020 | 12:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buzadam
Narman SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.11.2020 | 16:15 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.11.2020 | 16:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Yükseliş
Gümüş Patenler

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2020 - 2021 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Intercity Süper Lig Bitti 08.11.2020
Sezon Maç Kağıdı 16:30
Gümüş Patenler 10 - 6 Kocaeli
Orta Hakemler: Murat Cücü    Çizgi Hakemleri: Yaşar Güçlü, Özgür Yeşilöz
00:00 Fikri Atalı ( Kaleci Girişi )
Ilya Senkevich ( Kaleci Girişi ) 00:00
02:11 Vagiz Riianov ( Ali Hakan Özbil , Taha Afal )
Yiğit Berke Ataseven ( Bora Dündar ) 05:32
Aleksandr Poliakov ( Sergei Zemtsov ) 07:01
Taylan Aytaç ( Sertlik 2 dk. ) 08:37
Taylan Aytaç ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. ) 08:37
08:37 Alihan Demirer ( Sertlik 2 dk. )
08:37 Alihan Demirer ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
Aleksandr Poliakov ( Sergei Zemtsov ) 09:00
Sergei Zemtsov ( Aleksandr Poliakov ) 09:42
Kağan Türkoğlu ( Arkadan İtme 2 dk. ) 11:17
Kağan Türkoğlu ( Kötü Davranış 10 dk. ) 13:17
17:19 Vagiz Riianov ( Matvei Kochurin , Tuğcan Ayyıldız )
18:54 Matvei Kochurin ( Vagiz Riianov , Taha Afal )
Aleksandr Poliakov ( Rona Deren Akcan , Sergei Zemtsov ) 19:20
22:15 Taha Afal ( Sertlik 2 dk. )
25:35 Alan Gumar ( Nikita Pichuev )
Ilya Senkevich ( Sportmenlik Dışı Davranış 5 dk. ) 25:35
Ilya Senkevich ( Sportmenlik Dışı Davranış 25 dk. ) 25:35
Ilya Senkevich ( Kaleci Çıkışı ) 25:35
Furkan Duran ( Kaleci Girişi ) 25:35
32:44 Vagiz Riianov ( Matvei Kochurin )
Jalal Keyhanfar ( Ilia Pulnikov ) 33:06
Mehmetata Yılmaz ( Doğu Bingöl ) 35:11
36:32 Aydeniz Yiğit ( Sopa Tutma 2 dk. )
39:30 Aydeniz Yiğit ( Fazla Adam 2 dk. )
49:12 Matvei Kochurin ( Vagiz Riianov )
Sergei Zemtsov ( Aleksandr Poliakov ) 54:07
Ilia Pulnikov ( Çelme 2 dk. ) 55:00
55:43 Ali Hakan Özbil ( Kanca 2 dk. )
Rona Deren Akcan ( Ata Eren Şenkaya ) 57:39
Mert Coşkun ( Yiğit Berke Ataseven , Sergei Zemtsov ) 59:45
Furkan Duran ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Fikri Atalı ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Ilya Senkevich 61 Fikri Atalı
33 Furkan Duran -
Line 1
43 Sergei Zemtsov 9 Ali Hakan Özbil
55 Rona Deren Akcan 89 Alihan Demirer
56 Aleksandr Poliakov 10 Tuğcan Ayyıldız
87 Doğu Bingöl 21 Vagiz Riianov
9 Ümit Baran Köksal 87 Matvei Kochurin
Line 2
12 Ilia Pulnikov 7 Alan Gumar
85 Mert Özdemir 25 Taha Afal
10 Ata Eren Şenkaya 8 Can Kurt
27 Jalal Keyhanfar 26 Aydeniz Yiğit
17 Taylan Aytaç 77 Nikita Pichuev
Line 3
3 Bora Dündar 33 Ensar Ocak
75 Kağan Türkoğlu 66 Ege Altın
82 Mert Coşkun -
89 Mehmetata Yılmaz -
37 Yiğit Berke Ataseven -
Line 4
22 Ahmet Resul Duran -
Antrenörler
Emre Aydın Fevzi Ufuk Güçlü
Alper Solak -
Barış Uçele -