Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Kocaeli Buz Sporları Salonu
28.11.2020 | 12:00 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Kocaeli

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.11.2020 | 13:15 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buzadam
Buz Beykoz

Palandöken Buz Pateni Salonu
28.11.2020 | 15:30 | Erzurum | Intercity Süper Lig
Erzurum
Buzadam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.11.2020 | 16:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
GASK
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.11.2020 | 17:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narman SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.11.2020 | 12:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buzadam
Narman SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.11.2020 | 16:15 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.11.2020 | 16:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Yükseliş
Gümüş Patenler

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2020 - 2021 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig Bitti 15.11.2020
Sezon Maç Kağıdı 12:00
İstanbul BB 2 - 8 Zeytinburnu
Orta Hakemler: Yasin Akyürek    Çizgi Hakemleri: Efe Furkan Atlı, Yusuf Ceylan
Ahmet Tuğrul Dilli ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Tolga Bozacı ( Kaleci Girişi )
07:22 Ilia Nikolaev
Emir Hazar Bekaroğlu ( Sopa Tutma 2 dk. ) 07:22
08:33 Selim Ercan Kuntel ( Sarp Demirezen )
11:04 Cüneyt Baykan ( Maksim Brovin , Ferhat Bakal )
11:39 Taylan Berke Anlar ( Arkadan İtme 2 dk. )
Danil Mamaev ( Pavel Shahibalau ) 12:54
12:54 Taylan Berke Anlar ( Kötü Davranış 10 dk. )
22:23 Cüneyt Baykan ( Maksim Brovin )
26:09 Ilia Nikolaev ( Maksim Brovin )
Mertcan Aydin ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 28:06
Enis Kızıltoprak ( Diz Atma 2 dk. ) 33:07
34:32 Emre Faner ( Engelleme 2 dk. )
36:07 Ahmet Hars ( Sertlik 2 dk. )
Danil Mamaev ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 36:07
40:00 Muhammed Sefa Kavaz ( Sertlik 2 dk. )
Danila Tsyra ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 40:00
45:58 Ahmet Hars ( Selim Ercan Kuntel )
47:52 Ferhat Bakal ( Cüneyt Baykan , Maksim Brovin )
47:52 Tolga Bozacı ( Kaleci Çıkışı )
47:52 Oğulcan Heja Kızılkaya ( Kaleci Girişi )
Andrei Tydniuk ( Enes Arda Özkan ) 51:14
53:58 Fatih Faner ( Cüneyt Baykan )
Tunç Tunçer ( Saldırı 2 dk. ) 55:27
Ahmet Tuğrul Dilli ( Kaleci Çıkışı ) 55:27
Burak Efe Çelik ( Kaleci Girişi ) 55:27
Burak Efe Çelik ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Oğulcan Heja Kızılkaya ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
58 Ahmet Tuğrul Dilli 1 Tolga Bozacı
29 Burak Efe Çelik 34 Oğulcan Heja Kızılkaya
Line 1
9 Danil Mamaev 11 Emre Faner
21 Kemal Can Aydin 97 Fatih Faner
13 Kerem Tuna Karakurum 7 Ahmet Hars
10 Enes Arda Özkan 24 Ferhat Bakal
55 Pavel Shahibalau 19 Maksim Brovin
Line 2
25 Danila Tsyra 16 Taylan Berke Anlar
46 Kerem Sezer 29 Sarp Demirezen
72 Andrei Tydniuk 3 Muhammed Sefa Takar
11 Emir Hazar Bekaroğlu 5 Muhammed Sefa Kavaz
22 Mertcan Aydin 10 Furkan Şentürk
Line 3
18 Armağan Ali Atkın 26 Cüneyt Baykan
64 Tunç Tunçer 17 Sergey Khoroshun
77 Mehmet Melih Ülgen 23 Ilia Nikolaev
19 Enis Kızıltoprak 22 Selim Ercan Kuntel
7 Ziya Efe Güçlü 54 Batuhan Akay
Line 4
94 Gökhan Peker -
97 Abdullah Suat Kanat -
88 Tolga Turna -
Antrenörler
Barış Coşkun Oleg Vasyliev
Sadık Tüfekci -