Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Kocaeli Buz Sporları Salonu
28.11.2020 | 12:00 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Kocaeli

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.11.2020 | 13:15 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buzadam
Buz Beykoz

Palandöken Buz Pateni Salonu
28.11.2020 | 15:30 | Erzurum | Intercity Süper Lig
Erzurum
Buzadam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.11.2020 | 16:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
GASK
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.11.2020 | 17:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narman SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.11.2020 | 12:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buzadam
Narman SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.11.2020 | 16:15 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.11.2020 | 16:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Yükseliş
Gümüş Patenler

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2020 - 2021 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig Bitti 08.11.2020
Sezon Maç Kağıdı 16:15
İstanbul BB 2 - 9 Buzadam
Orta Hakemler: Murat Aygün    Çizgi Hakemleri: Yasin Akyürek, Ahmet Özden
Ahmet Tuğrul Dilli ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Savelii Voronov ( Kaleci Girişi )
Enis Kızıltoprak ( Fazla Adam 2 dk. ) 02:39
Pavel Shahibalau ( Saldırı 2 dk. ) 05:37
07:58 Deniz Berke Albayrak ( Engelleme 2 dk. )
Emir Hazar Bekaroğlu ( Çelme 2 dk. ) 09:21
11:05 Enes Kazancı ( Tehlikeli Malzeme 2 dk. )
Emir Hazar Bekaroğlu ( Kötü Davranış 10 dk. ) 11:21
Mertcan Aydin ( Enes Arda Özkan ) 12:10
13:28 Pavel Tsaregorodtsev ( Artem Lobanov )
16:16 Artem Lobanov ( Çelme 2 dk. )
Danil Mamaev 19:53
20:36 Fatih Kaplan ( Dirsek Atma 2 dk. )
22:50 Artem Lobanov ( Kötü Davranış 2 dk. )
33:38 Konstantin Kuchkin ( Artem Lobanov )
34:00 Artem Lobanov ( Konstantin Kuchkin , Enes Demir )
34:35 Artem Lobanov ( Konstantin Kuchkin )
Andrei Tydniuk ( Sopa Savurma 2 dk. ) 35:06
35:26 Taha Ergene ( Sopa Tutma 2 dk. )
38:18 Sergei Nikulin ( Osman Emin Meydancı )
38:18 Enes Demir ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Enis Kızıltoprak ( Dirsek Atma 2 dk. ) 43:21
44:33 Deniz Berke Albayrak ( Sertlik 2 dk. )
46:10 Artem Lobanov ( Konstantin Kuchkin )
47:22 Konstantin Kuchkin ( Deniz Berke Albayrak , Artem Lobanov )
Enes Arda Özkan ( Pakı Elle Kapatma PA ) 52:24
54:39 Osman Emin Meydancı
Emir Hazar Bekaroğlu ( Saldırı 2 dk. ) 54:39
54:53 Artem Lobanov ( Konstantin Kuchkin , Ömer Aksu )
Ahmet Tuğrul Dilli ( Kaleci Çıkışı ) 54:53
Günay Batuan Kaya ( Kaleci Girişi ) 54:53
Armağan Ali Atkın ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 55:49
57:37 Mehmet Ergene ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Günay Batuan Kaya ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Savelii Voronov ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
58 Ahmet Tuğrul Dilli 66 Savelii Voronov
66 Günay Batuan Kaya 52 İbrahim Evren Tokaç
Line 1
9 Danil Mamaev 34 Ömer Aksu
21 Kemal Can Aydin 14 Agah Hamza Aksu
13 Kerem Tuna Karakurum 35 Enes Demir
10 Enes Arda Özkan 72 Konstantin Kuchkin
55 Pavel Shahibalau 9 Artem Lobanov
Line 2
25 Danila Tsyra 5 Sergei Nikulin
46 Kerem Sezer 69 Pavel Tsaregorodtsev
11 Emir Hazar Bekaroğlu 12 Taha Ergene
72 Andrei Tydniuk 8 Enes Kazancı
22 Mertcan Aydin 7 Deniz Berke Albayrak
Line 3
18 Armağan Ali Atkın 28 Fatih Kaplan
64 Tunç Tunçer 77 Yasin Akyüz
19 Enis Kızıltoprak 10 Osman Emin Meydancı
7 Ziya Efe Güçlü 63 Muhammet Furkan Oruç
77 Mehmet Melih Ülgen 96 Mehmet Ergene
Line 4
94 Gökhan Peker -
88 Tolga Turna -
Antrenörler
Barış Coşkun Caner Baykan
Sadık Tüfekci -
Özkan Dereli -