Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 



Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2020 - 2021 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Intercity Süper Lig Bitti 22.03.2021
Çeyrek Final Maç Kağıdı 20:20
Yükseliş 1 - 48 Zeytinburnu
Orta Hakemler: Yasin Akyürek    Çizgi Hakemleri: Yaşar Güçlü, Alkan Kılınç
Enes Berke Gönten ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Oğulcan Heja Kızılkaya ( Kaleci Girişi )
02:33 Selim Ercan Kuntel
02:47 Sergey Khoroshun ( Taylan Berke Anlar )
Doğa Selçuk ( Kanca 2 dk. ) 03:34
04:20 Ferhat Bakal ( Elvir Sancaklı )
04:33 Maksim Brovin ( Ilia Nikolaev )
05:00 Ilia Nikolaev ( Maksim Brovin )
05:50 Ilia Nikolaev ( Taylan Berke Anlar , Selim Ercan Kuntel )
06:04 Ilia Nikolaev ( Taylan Berke Anlar , Selim Ercan Kuntel )
07:35 Fatih Faner ( Maksim Brovin )
08:26 Taylan Berke Anlar ( Sergey Khoroshun )
08:32 Sergey Khoroshun
08:57 Ilia Nikolaev ( Fatih Faner )
09:16 Ferhat Bakal ( Sarp Demirezen )
09:54 Sarp Demirezen ( Ferhat Bakal )
10:20 Maksim Brovin ( Ilia Nikolaev )
11:30 Maksim Brovin
12:48 Ilia Nikolaev ( Sergey Khoroshun )
Alper Emre Erdoğan ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 13:41
13:56 Batuhan Akay ( Maksim Brovin )
14:45 Ilia Nikolaev ( Maksim Brovin , Taylan Berke Anlar )
17:19 Sergey Khoroshun
18:04 Batuhan Akay ( Fatih Faner )
18:24 Maksim Brovin ( Ilia Nikolaev )
18:58 Ilia Nikolaev ( Selim Ercan Kuntel , Taylan Berke Anlar )
22:02 Ilia Nikolaev ( Maksim Brovin , Fatih Faner )
23:53 Sergey Khoroshun ( Ferhat Bakal , Andrei Pervyshin )
26:00 Sarp Demirezen ( Batuhan Akay )
Çağrı Kumcu ( Sopa Savurma 2 dk. ) 26:33
27:26 Ilia Nikolaev ( Maksim Brovin )
Çağrı Kumcu ( Sopa Savurma 2 dk. ) 27:26
28:16 Taylan Berke Anlar ( Fatih Faner )
30:15 Sergey Khoroshun ( Ferhat Bakal )
31:41 Batuhan Akay
32:46 Maksim Brovin ( Batuhan Akay , Ilia Nikolaev )
33:05 Ferhat Bakal ( Selim Ercan Kuntel , Taylan Berke Anlar )
33:16 Ferhat Bakal ( Taylan Berke Anlar )
35:07 Elvir Sancaklı
35:28 Ilia Nikolaev ( Maksim Brovin )
36:28 Ilia Nikolaev ( Batuhan Akay )
37:27 Taylan Berke Anlar ( Sopa Savurma 2 dk. )
42:05 Maksim Brovin ( Batuhan Akay , Ilia Nikolaev )
43:02 Ilia Nikolaev ( Cüneyt Baykan , Batuhan Akay )
44:21 Selim Ercan Kuntel ( Taylan Berke Anlar )
45:43 Elvir Sancaklı ( Sergey Khoroshun )
46:25 Maksim Brovin ( Ilia Nikolaev )
47:47 Ilia Nikolaev ( Selim Ercan Kuntel )
49:31 Ferhat Bakal ( Sergey Khoroshun )
50:24 Sarp Demirezen ( Elvir Sancaklı )
50:45 Maksim Brovin ( Batuhan Akay )
51:27 Ilia Nikolaev
51:56 Taylan Berke Anlar ( Selim Ercan Kuntel )
Atilla Ulusoy ( Dirsek Atma 2 dk. ) 53:08
54:29 Elvir Sancaklı ( Maksim Brovin )
55:50 Ilia Nikolaev
Daniil Kosarev 58:11
Mert Akgün ( Fazla Adam PA ) 59:34
Enes Berke Gönten ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Oğulcan Heja Kızılkaya ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
6 Enes Berke Gönten 34 Oğulcan Heja Kızılkaya
- 1 Tolga Bozacı
Line 1
1 Çınar Kayra Bacanlı 9 Andrei Pervyshin
10 Poyraz Yamaner 29 Sarp Demirezen
83 Muhammet Eren Yıldırım 24 Ferhat Bakal
8 Çağrı Kumcu 88 Elvir Sancaklı
85 Mert Akgün 17 Sergey Khoroshun
Line 2
9 Uğur Yelekçi 97 Fatih Faner
78 Cenker Aydın 26 Cüneyt Baykan
99 Can Akkaynak 23 Ilia Nikolaev
19 Alper Emre Erdoğan 19 Maksim Brovin
2 Doğa Selçuk 54 Batuhan Akay
Line 3
5 Sertaç Alkan 22 Selim Ercan Kuntel
75 Daniil Kosarev 16 Taylan Berke Anlar
18 Atilla Ulusoy -
Antrenörler
İbrahim Oğuz Oleg Vasyliev