ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2020 - 2021
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Bitti
22.05.2021
B Grubu
Maç Kağıdı
13:15
Buzadam
13 - 3
Zeytinburnu
Orta Hakemler:
Murat Aygün
Çizgi Hakemleri:
Ahmet Özden, Altan İsaoğlu
İbrahim Evren
Tokaç
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Oğulcan Heja
Kızılkaya
( Kaleci Girişi )
Deniz Berke
Albayrak
(
Enes Kazancı
,
Fatih Kaplan
)
01:50
03:32
Furkan
Şentürk
Yasin
Akyüz
(
Mehmet Ergene
)
05:02
Deniz
Özörnek
(
Deniz Berke Albayrak
)
05:38
07:25
Fatih İnan
Keleş
Enes
Demir
(
Osman Emin Meydancı
)
10:39
Enes
Demir
(
Osman Emin Meydancı
,
Taha Ergene
)
29:23
30:16
Furkan
Şentürk
Mehmet
Ergene
( Çelme 2 dk. )
31:19
Agah Hamza
Aksu
32:44
Agah Hamza
Aksu
(
Deniz Özörnek
,
Deniz Berke Albayrak
)
42:17
Agah Hamza
Aksu
42:34
44:21
Kerem
Çubukcu
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
46:25
Furkan
Şentürk
( Sopayla Vurma 2 dk. )
İbrahim Evren
Tokaç
( Kaleci Çıkışı )
51:18
Ege Semih
Gülçin
( Kaleci Girişi )
51:18
Deniz
Özörnek
(
Enes Kazancı
,
Agah Hamza Aksu
)
53:46
53:46
Oğulcan Heja
Kızılkaya
( Kaleci Çıkışı )
53:46
Nihat Demir
Erdem
( Kaleci Girişi )
Muhammet Furkan
Oruç
55:02
Osman Emin
Meydancı
(
Enes Demir
)
55:59
Agah Hamza
Aksu
(
Enes Kazancı
,
Deniz Özörnek
)
57:41
Mert
Figenli
58:14
60:00
Nihat Demir
Erdem
( Kaleci Çıkışı )
Ege Semih
Gülçin
( Kaleci Çıkışı )
60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
52 İbrahim Evren Tokaç
%0 Ş:0 K:0 G:0
34 Oğulcan Heja Kızılkaya
%0 Ş:0 K:0 G:0
29 Ege Semih Gülçin
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Nihat Demir Erdem
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
14 Agah Hamza Aksu
8 Barış Özgün
28 Fatih Kaplan
10 Furkan Şentürk
7 Deniz Berke Albayrak
9 Emir Ali Seçer
91 Deniz Özörnek
11 Fatih İnan Keleş
8 Enes Kazancı
86 Hasan Yiğit Sert
Line 2
96 Mehmet Ergene
65 Yakup Ceye
77 Yasin Akyüz
98 Bedir Baran Bayazit
10 Osman Emin Meydancı
67 Serdar Ali Gök
35 Enes Demir
25 Emre Akın Albayrak
12 Taha Ergene
45 Mehmet Emir Tekçe
Line 3
95 Ahmed Emin Bilal Kılıç
87 Hakan Özkılıç
21 Taha Yasin Özer
31 Ata Sökmenoğlu
24 Rüzgar Çağlar
59 Doruk Haluk Çoban
63 Muhammet Furkan Oruç
24 Ahmet Eren Güçlü
80 Mert Figenli
16 İshak Çetinkaya
Line 4
-
12 Tan Ergener
-
80 Mustafa Yiğit Kalender
-
29 Kerem Çubukcu
Antrenörler
Caner Baykan
Oleg Vasyliev
Konstantin Kuchkin
-