ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2020 - 2021
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Bitti
06.06.2021
A Grubu
Maç Kağıdı
20:30
Çayyolu Gordion
0 - 21
Gümüş Patenler
Orta Hakemler:
Hakan Kocakara
Çizgi Hakemleri:
İlksen Şermin Acar, Mehmet Barış Demirkap
00:00
Deran
Akusta
( Kaleci Girişi )
Umut Aybars
Nazlı
( Kaleci Girişi )
00:00
00:21
Ata Eren
Şenkaya
(
Mert Coşkun
)
01:19
Ata
Sakintuna
( Saldırı 2 dk. )
02:19
Kağan
Türkoğlu
06:20
Mert
Coşkun
08:27
Ata Eren
Şenkaya
(
Mert Özdemir
)
09:38
Deran
Akusta
( Dirsek Atma 2 dk. )
14:58
Yiğit
Akgün
20:35
Mert
Coşkun
(
Ata Eren Şenkaya
)
21:34
Bora
İnözü
( Engelleme 2 dk. )
22:38
Mert
Coşkun
(
Deran Akusta
)
23:23
Mert
Özdemir
(
Yiğit Akgün
,
Ata Eren Şenkaya
)
Efe
Aykaç
( Sertlik 2 dk. )
25:14
26:12
Mert
Coşkun
(
Mehmetata Yılmaz
,
Mert Özdemir
)
Deniz Yüce
Özhan
( Sopa Tutma 2 dk. )
29:59
30:05
Mert
Coşkun
(
Mert Özdemir
,
Rona Deren Akcan
)
30:25
Mert
Coşkun
30:33
Mehmetata
Yılmaz
Ege Emiralp
Atlı
( Sopayla Vurma 2 dk. )
31:20
32:26
Mert
Özdemir
( Çelme 2 dk. )
33:30
Ata Eren
Şenkaya
(
Mehmetata Yılmaz
,
Kağan Türkoğlu
)
34:25
Ata Eren
Şenkaya
Taha Mehmet
Çağatay
( Diz Atma 2 dk. )
37:41
39:36
Aybars
Alkan
( Dirsek Atma 2 dk. )
40:47
Rona Deren
Akcan
(
Mert Coşkun
)
Ege Emiralp
Atlı
( Yüksek Sopa 2 dk. )
41:17
Taha Mehmet
Çağatay
( Duvara Savurma 2 dk. )
41:17
Taha Mehmet
Çağatay
( Kötü Davranış 10 dk. )
41:17
Taha Mehmet
Çağatay
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
41:17
Süleyman Kaan
Leblebicioğlu
( Kötü Davranış 10 dk. )
42:56
45:04
Mustafa Batuhan
Pilavcı
(
Mert Coşkun
)
48:00
Ata
Sakintuna
(
Mert Coşkun
)
48:30
Kağan
Türkoğlu
(
Ahmet Resul Duran
,
Ata Eren Şenkaya
)
51:45
Ata Eren
Şenkaya
54:36
Ata Eren
Şenkaya
( Kanca 2 dk. )
57:20
Mehmetata
Yılmaz
(
Mert Özdemir
,
Deran Akusta
)
58:37
Mert
Özdemir
(
Mehmetata Yılmaz
)
Umut Aybars
Nazlı
( Kaleci Çıkışı )
60:00
60:00
Deran
Akusta
( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Umut Aybars Nazlı
%0 Ş:0 K:0 G:0
36 Deran Akusta
%0 Ş:0 K:0 G:0
71 Rıfat Erdem Bozoklu
%0 Ş:0 K:0 G:0
33 Furkan Duran
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
54 Süleyman Kaan Leblebicioğlu
55 Rona Deren Akcan
61 Taha Mehmet Çağatay
23 Mustafa Batuhan Pilavcı
88 Ege Emiralp Atlı
22 Ahmet Resul Duran
15 Arman Yetik
82 Mert Coşkun
35 Teyfik Ata Kış
75 Kağan Türkoğlu
Line 2
13 Efe Aykaç
85 Mert Özdemir
30 Hakan Leblebicioğlu
81 Demirhan Noyan
77 Efekan Kara
10 Ata Eren Şenkaya
16 Sadık Melih Soytürk
89 Mehmetata Yılmaz
10 Mehmet Burak Seydanlıoğlu
77 Yiğit Akgün
Line 3
14 Deniz Yüce Özhan
57 Doğaç Çağrı Demir
28 Tunç Soybay
44 Bora İnözü
-
17 Mustafa Deniz Gökçe
-
95 Aybars Alkan
-
15 Ata Sakintuna
Line 4
-
12 Aybars Topçu
Antrenörler
Niyazi Çağrı Karabulut
Barış Uçele
Gökhan Dağlı
Alper Solak
-
Emre Aydın