ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2020 - 2021
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Bitti
08.06.2021
A Grubu
Maç Kağıdı
20:30
Yükseliş
7 - 3
Çayyolu Gordion
Orta Hakemler:
Özgür Yeşilöz
Çizgi Hakemleri:
Timuçin Özbükücü, Bora Dündar
Can
Akkaynak
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Umut Aybars
Nazlı
( Kaleci Girişi )
Osmanbey
Mahmut
(
Uğur Yelekçi
)
06:24
Uğur
Yelekçi
(
Osmanbey Mahmut
)
06:47
08:55
Arman
Yetik
( Sopa Savurma 2 dk. )
Sacit Orkun
Sümer
( Engelleme 2 dk. )
10:13
11:21
Taha Mehmet
Çağatay
( Çelme 2 dk. )
Cenker
Aydın
( Sopa Savurma 2 dk. )
14:29
Abdullah Alper
Doğusan
( Çelme 2 dk. )
26:22
Uğur
Yelekçi
( Çelme 2 dk. )
28:01
30:05
Süleyman Kaan
Leblebicioğlu
( Çelme 2 dk. )
31:10
Efekan
Kara
( Çelme 2 dk. )
Abdullah Alper
Doğusan
(
Uğur Yelekçi
,
Poyraz Yamaner
)
31:24
Abdullah Alper
Doğusan
( Sopayla Vurma 2 dk. )
32:46
Muhammet Eren
Yıldırım
(
Uğur Yelekçi
)
38:36
Çınar Kayra
Bacanlı
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
40:00
43:07
Teyfik Ata
Kış
(
Süleyman Kaan Leblebicioğlu
)
47:25
Süleyman Kaan
Leblebicioğlu
(
Efekan Kara
)
48:16
Süleyman Kaan
Leblebicioğlu
(
Taha Mehmet Çağatay
)
Poyraz
Yamaner
( Çelme 2 dk. )
49:02
49:02
Taha Mehmet
Çağatay
( Sopayla Vurma 2 dk. )
50:24
Hakan
Leblebicioğlu
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Uğur
Yelekçi
(
Abdullah Alper Doğusan
)
50:35
51:56
Taha Mehmet
Çağatay
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Abdullah Alper
Doğusan
(
Uğur Yelekçi
)
53:10
Osmanbey
Mahmut
( Sopa Savurma 2 dk. )
56:52
Uğur
Yelekçi
57:07
58:46
Hakan
Leblebicioğlu
( Duvara Savurma 2 dk. )
58:46
Hakan
Leblebicioğlu
( Kötü Davranış 10 dk. )
59:07
Efe
Aykaç
( Çelme 2 dk. )
59:48
Taha Mehmet
Çağatay
( Engelleme 2 dk. )
60:00
Umut Aybars
Nazlı
( Kaleci Çıkışı )
Can
Akkaynak
( Kaleci Çıkışı )
60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
6 Can Akkaynak
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Umut Aybars Nazlı
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
71 Rıfat Erdem Bozoklu
Line 1
85 Osmanbey Mahmut
10 Mehmet Burak Seydanlıoğlu
1 Çınar Kayra Bacanlı
14 Deniz Yüce Özhan
10 Poyraz Yamaner
21 Ali Gökberk Saygılı
83 Muhammet Eren Yıldırım
77 Efekan Kara
15 Abdullah Alper Doğusan
30 Hakan Leblebicioğlu
Line 2
9 Uğur Yelekçi
54 Süleyman Kaan Leblebicioğlu
78 Cenker Aydın
88 Ege Emiralp Atlı
28 Kerem Yavuz Kayhan
35 Teyfik Ata Kış
62 Barış Gürel
15 Arman Yetik
88 Sacit Orkun Sümer
61 Taha Mehmet Çağatay
Line 3
87 İliad Nazari
16 Sadık Melih Soytürk
-
28 Tunç Soybay
-
13 Efe Aykaç
Antrenörler
İbrahim Oğuz
Niyazi Çağrı Karabulut
Mert Akgün
Gökhan Dağlı