ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2020 - 2021
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
U18 Genç Kadınlar Ligi
Bitti
12.06.2021
A Grubu
Maç Kağıdı
19:30
GASK
34 - 0
Çayyolu Gordion
Orta Hakemler:
Yasin Akyürek
Çizgi Hakemleri:
Alkan Kılınç, Can Kaya
00:00
Zeynep Sude
Gözel
( Kaleci Girişi )
Nur Neval
Tek
( Kaleci Girişi )
00:00
Yaren
Pala
(
Ebrar Bilge Oğuz
)
00:47
Yaren
Pala
(
Ayşe Koçak
)
02:59
Ebrar Bilge
Oğuz
(
Ayşe Koçak
)
03:08
Ayşe
Koçak
(
Irmak Gerez
,
Yaren Pala
)
04:13
Ayşe
Koçak
(
Doğa Kadıoğlu
)
05:52
Irmak
Gerez
06:06
Ayşe
Koçak
06:49
Ayşe
Koçak
12:53
Sezen
Ertan
14:05
Irmak
Gerez
14:35
14:35
Gamze
Çiçek
( Sopa Savurma 2 dk. )
Yaren
Pala
(
Ulya Ada Güneş
)
15:26
Ebrar Bilge
Oğuz
(
Ulya Ada Güneş
)
19:49
Ayşe
Koçak
(
Irmak Gerez
)
21:27
Ebrar Bilge
Oğuz
(
Irmak Gerez
,
Ayşe Koçak
)
22:44
Sezen
Ertan
23:56
Yaren
Pala
(
Ayşe Koçak
)
26:40
27:34
Gizem
Çiçek
( Çelme 2 dk. )
Zeynep Nur
Koçak
( Kaleci Girişi )
29:11
Nur Neval
Tek
( Kaleci Çıkışı )
29:11
Ebrar Bilge
Oğuz
33:01
Ayşe
Koçak
(
Ebrar Bilge Oğuz
)
38:07
Ayşe
Koçak
38:27
38:48
Berrak
Aldemir
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
43:29
Derya
Demir
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Doğa
Kadıoğlu
46:07
Ayşe
Koçak
47:07
Ayşe
Koçak
47:14
Ayşe
Koçak
(
Yaren Pala
)
49:15
Ebrar Bilge
Oğuz
49:26
Ebrar Bilge
Oğuz
(
Yaren Pala
)
51:38
Ayşe
Koçak
(
Irmak Gerez
,
Yaren Pala
)
51:54
52:06
Gamze
Çiçek
( Kanca 2 dk. )
Yağmur
Aslanoğlu
(
Sezen Ertan
,
Doğa Kadıoğlu
)
52:31
Ayşe
Koçak
(
Ebrar Bilge Oğuz
)
54:08
Irmak
Gerez
(
Zeynep Nur Koçak
)
54:30
Yağmur
Aslanoğlu
55:39
Ebrar Bilge
Oğuz
57:18
Irmak
Gerez
(
Ayşe Koçak
)
57:25
Yaren
Pala
(
Ayşe Koçak
)
58:24
59:07
Nehir
Uzun
( Çelme 2 dk. )
Ayşe
Koçak
59:28
Nur Neval
Tek
( Kaleci Çıkışı )
60:00
60:00
Zeynep Sude
Gözel
( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
66 Nur Neval Tek
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Zeynep Sude Gözel
%0 Ş:0 K:0 G:0
11 Zeynep Nur Koçak
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
Line 1
44 Yağmur Aslanoğlu
93 Gamze Çiçek
94 Elif Sare Çaba
53 Nehir Uzun
24 Irmak Gerez
24 Berrak Aldemir
13 Yaren Pala
9 Yaz Günsür
4 Doğa Kadıoğlu
23 Nihan Yetik
Line 2
10 Ebrar Bilge Oğuz
7 Doğa Gürel
88 Ekin Duman
8 Zeynep Meliha Yılmaz
5 Ayşe Koçak
13 Derya Demir
97 Ulya Ada Güneş
16 Ekinsu Keskinol
7 Alina Demirbilek
86 Özgü Ömür
Line 3
17 Ecrin Er
76 Gizem Çiçek
35 Sezen Ertan
26 Azra Fatma Adın
-
28 Ecenur Çağlar
Antrenörler
Olcay Lökbaş
Niyazi Çağrı Karabulut
Halil İbrahim Taç
Gökhan Dağlı