Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
03.12.2021 | 20:00 | İzmir | Intercity Süper Lig
İzmir BB
Erzurum BB

Kocaeli Buz Sporları Salonu
03.12.2021 | 20:00 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Zeytinburnu

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
03.12.2021 | 20:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
03.12.2021 | 21:00 | Ankara | Intercity Süper Lig
Yükseliş
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.12.2021 | 15:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buzadam
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.12.2021 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
İstanbul BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.12.2021 | 18:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Flaş
Narman SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.12.2021 | 20:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
Buz Korsanları

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
05.12.2021 | 15:30 | Erzurum | Intercity Süper Lig
Erzurum BB
Zeytinburnu

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
05.12.2021 | 16:30 | İzmir | Intercity Süper Lig
İzmir BB
Buz Beykoz

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.12.2021 | 16:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Flaş
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.12.2021 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.12.2021 | 20:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buzadam
Narman SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.12.2021 | 20:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
İstanbul BB

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2021 - 2022 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Intercity Süper Lig Bitti 27.11.2021
Sezon Maç Kağıdı 15:30
Erzurum BB 13 - 8 Buz Beykoz
Orta Hakemler: Murat Aygün, Ferhat Doğuş Aygün    Çizgi Hakemleri: Berkay Aslanbey, Ahmet Özden
Arsenii Kokovashin ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Tolga Bozacı ( Kaleci Girişi )
Denis Sander ( Nikita Liubishkin ) 00:48
Nikita Liubishkin ( Denis Sander , Sait Bingöl ) 05:49
07:57 Evgenii Usov
Sait Bingöl ( Nikita Liubishkin , Denis Sander ) 10:20
Andrei Alekseev ( Ömer Faruk Kars , Nikita Bashkirov ) 10:44
13:39 Evgenii Usov ( Yauhen Babitski )
Denis Sander ( Sopa Savurma 2 dk. ) 14:40
Denis Sander ( Çelme 2 dk. ) 14:40
Nikita Liubishkin ( Sait Bingöl , Emre Faner ) 18:28
Hüseyin Seçer ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 18:37
18:46 Serkan Gümüş ( Iurii Mogilnikov , Cüneyt Baykan )
24:04 Doruk Kamış ( Kanca 2 dk. )
Emre Faner ( Sait Bingöl , Denis Sander ) 24:58
Denis Sander ( Nikita Liubishkin , Sait Bingöl ) 26:39
27:08 Evgenii Usov ( Serkan Gümüş , Yusuf Halil )
Denis Sander ( Sertlik 2 dk. ) 28:03
Nikita Bashkirov ( Ömer Faruk Kars , Hüseyin Seçer ) 32:46
Hüseyin Seçer ( Çelme 2 dk. ) 37:37
37:57 Iurii Mogilnikov ( Evgenii Usov , Serkan Gümüş )
Nikita Bashkirov ( Kanca 2 dk. ) 39:22
40:59 Evgenii Usov ( Iurii Mogilnikov , Serkan Gümüş )
Denis Sander ( Sait Bingöl ) 42:44
45:37 Serkan Gümüş ( Engelleme 2 dk. )
46:41 Evgenii Usov ( Sopa Savurma 2 dk. )
Nikita Liubishkin ( Nikita Bashkirov , Sait Bingöl ) 47:41
49:27 Evgenii Usov
50:05 Evgenii Usov ( Kanca 2 dk. )
Denis Sander ( Ömer Faruk Kars ) 55:32
Nikita Liubishkin 55:58
58:05 Danila Lotov
58:58 Alihan Demirer ( Engelleme 5 dk. )
Nikita Liubishkin ( Andrei Alekseev , Sait Bingöl ) 59:06
Arsenii Kokovashin ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Tolga Bozacı ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
73 Arsenii Kokovashin 1 Tolga Bozacı
30 Muhammed Karagül 32 Eren Demirtürk
Line 1
11 Emre Faner 10 Doruk Kamış
81 Abdullah Avcı 88 Ogün Kadir Uzunali
18 Sait Bingöl 18 Iurii Mogilnikov
10 Denis Sander 14 Danila Lotov
27 Nikita Liubishkin 16 Taylan Berke Anlar
Line 2
97 Fatih Faner 26 Cüneyt Baykan
22 Hüseyin Seçer 19 Yusuf Halil
8 Ömer Faruk Kars 41 Serkan Gümüş
99 Andrei Alekseev 28 Evgenii Usov
71 Nikita Bashkirov 66 Yauhen Babitski
Line 3
9 Ömer Güngör 77 Taha Afal
12 Kadir Saklıca 9 Ege Altın
19 Emre Seçer 8 Egor Serman
6 Abdulkadir İnanç 24 Mehmet Emin Şimşek
42 Muhammet Mutanoğlu 95 Alihan Demirer
Antrenörler
Yakup Arslan Eray Atalı