Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.01.2022 | 14:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.01.2022 | 17:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.01.2022 | 17:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Gümüş Patenler
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.01.2022 | 20:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Yükseliş
Buzadam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.01.2022 | 14:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.01.2022 | 17:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Gümüş Patenler
Buzadam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.01.2022 | 18:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.01.2022 | 20:30 | Ankara | Intercity Süper Lig
Yükseliş
İstanbul BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.01.2022 | 20:00 | İstanbul | Intercity Süper Lig
İstanbul BB
Buzadam

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2021 - 2022 Kocaeli Buz Sporları Salonu/Kocaeli
Intercity Süper Lig Bitti 14.11.2021
Sezon Maç Kağıdı 16:30
Buz Beykoz 3 - 0 İstanbul BB
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün, Fatih Sarımert    Çizgi Hakemleri: Altan İsaoğlu, Ekrem Aygün
Tolga Bozacı ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Boris Babik ( Kaleci Girişi )
08:22 Egor Anisimov ( Sertlik 2 dk. )
10:40 Kemal Can Aydin ( Kanca 2 dk. )
15:40 Kerem Tuna Karakurum ( Sopa Savurma 2 dk. )
Ogün Kadir Uzunali ( Sertlik 2 dk. ) 15:40
Doruk Kamış ( Tutma 2 dk. ) 19:36
Danila Lotov ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 30:26
Evgenii Usov ( Danila Lotov ) 32:48
Evgenii Usov ( Çelme 2 dk. ) 33:14
33:47 Muhammed Sefa Kavaz ( Kanca 2 dk. )
Doruk Kamış ( Çelme PA ) 40:16
42:45 Sarp Demirezen ( Sopa Savurma 2 dk. )
Serkan Gümüş ( Evgenii Usov , Iurii Mogilnikov ) 51:50
Danila Lotov ( Sopa Savurma 2 dk. ) 53:48
Danila Lotov ( Serkan Gümüş ) 58:00
Tolga Bozacı ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Boris Babik ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Tolga Bozacı 50 Boris Babik
32 Eren Demirtürk 44 Burak Efe Çelik
Line 1
88 Ogün Kadir Uzunali 16 Egor Dolotov
10 Doruk Kamış 7 Ziya Efe Güçlü
19 Yusuf Halil 55 Egor Anisimov
14 Danila Lotov 29 Sarp Demirezen
66 Yauhen Babitski 10 Enes Arda Özkan
Line 2
26 Cüneyt Baykan 54 Batuhan Akay
95 Alihan Demirer 8 Kemal Can Aydin
28 Evgenii Usov 22 Denis Vasilenkov
41 Serkan Gümüş 72 Konstantin Kuchkin
18 Iurii Mogilnikov 13 Kerem Tuna Karakurum
Line 3
77 Taha Afal 94 Gökhan Peker
9 Ege Altın 6 Armağan Ali Atkın
8 Egor Serman 3 Muhammed Sefa Takar
16 Taylan Berke Anlar 5 Muhammed Sefa Kavaz
24 Mehmet Emin Şimşek 52 Çağan Ege Odabaş
Line 4
11 Ensar Ocak 46 Kerem Sezer
- 97 Abdullah Suat Kanat
- 17 Mehmet Ayberk Karadağ
- 77 Mehmet Melih Ülgen
- 19 Enis Kızıltoprak
Antrenörler
Eray Atalı Denis Leonov
- Barış Coşkun
- Sadık Tüfekci