ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2021 - 2022
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Intercity Süper Lig
Bitti
26.12.2021
Sezon
Maç Kağıdı
14:30
Erzurum BB
7 - 5
İstanbul BB
Orta Hakemler:
Murat Aygün, Ahmet Özden
Çizgi Hakemleri:
Berkay Aslanbey, Yusuf Ceylan
Arsenii
Kokovashin
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Boris
Babik
( Kaleci Girişi )
Denis
Sander
(
Sait Bingöl
,
Abdullah Avcı
)
05:09
Ömer Faruk
Kars
( Kanca 2 dk. )
05:58
Andrei
Alekseev
(
Nikita Bashkirov
,
Fatih Faner
)
09:31
Abdullah
Avcı
( Tutma 2 dk. )
10:49
Nikita
Liubishkin
(
Sait Bingöl
)
13:27
24:49
Denis
Vasilenkov
28:27
Konstantin
Kuchkin
(
Batuhan Akay
,
Denis Vasilenkov
)
29:49
Konstantin
Kuchkin
(
Denis Vasilenkov
)
31:55
Denis
Vasilenkov
(
Batuhan Akay
,
Konstantin Kuchkin
)
Fatih
Faner
( Sertlik 2 dk. )
33:38
33:38
Egor
Dolotov
( Engelleme 2 dk. )
35:44
Gökhan
Peker
( Sertlik 2 dk. )
Nikita
Liubishkin
( Sertlik 2 dk. )
35:44
Arsenii
Kokovashin
( Çelme 2 dk. )
36:49
Denis
Sander
( Saldırı 2 dk. )
37:05
37:05
Ziya Efe
Güçlü
( Engelleme 2 dk. )
37:15
Muhammed Sefa
Kavaz
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Ömer Faruk
Kars
37:47
38:00
Egor
Dolotov
( Çelme 2 dk. )
Andrei
Alekseev
( Çelme 2 dk. )
39:54
40:31
Muhammed Sefa
Kavaz
( Çelme 2 dk. )
42:01
Denis
Vasilenkov
( Tutma 2 dk. )
Nikita
Bashkirov
(
Andrei Alekseev
,
Fatih Faner
)
44:57
46:48
Muhammed Sefa
Takar
( Engelleme 2 dk. )
Ömer Faruk
Kars
(
Nikita Bashkirov
)
49:48
50:31
Muhammed Sefa
Kavaz
(
Egor Dolotov
)
Fatih
Faner
( Engelleme 2 dk. )
53:00
Nikita
Bashkirov
( Diz Atma 2 dk. )
55:07
Fatih
Faner
( Saldırı 2 dk. )
57:42
57:42
Egor
Dolotov
( Sertlik 2 dk. )
Andrei
Alekseev
57:42
60:00
Boris
Babik
( Kaleci Çıkışı )
Arsenii
Kokovashin
( Kaleci Çıkışı )
60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
73 Arsenii Kokovashin
%82 Ş:29 K:24 G:5
50 Boris Babik
%84 Ş:44 K:37 G:7
42 Muhammet Mutanoğlu
%0 Ş:0 K:0 G:0
44 Burak Efe Çelik
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
11 Emre Faner
94 Gökhan Peker
81 Abdullah Avcı
13 Kerem Tuna Karakurum
18 Sait Bingöl
54 Batuhan Akay
10 Denis Sander
72 Konstantin Kuchkin
27 Nikita Liubishkin
22 Denis Vasilenkov
Line 2
22 Hüseyin Seçer
16 Egor Dolotov
97 Fatih Faner
7 Ziya Efe Güçlü
8 Ömer Faruk Kars
5 Muhammed Sefa Kavaz
71 Nikita Bashkirov
3 Muhammed Sefa Takar
99 Andrei Alekseev
10 Enes Arda Özkan
Line 3
9 Ömer Güngör
8 Kemal Can Aydin
12 Kadir Saklıca
6 Armağan Ali Atkın
19 Emre Seçer
23 Zafer Şerik
6 Abdulkadir İnanç
97 Abdullah Suat Kanat
30 Muhammed Karagül
17 Mehmet Ayberk Karadağ
Antrenörler
Yakup Arslan
Barış Coşkun
-
Özkan Dereli