ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2021 - 2022
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig
Bitti
27.11.2021
Sezon
Maç Kağıdı
15:30
Buzadam
12 - 0
Yükseliş
Orta Hakemler:
Hakan Kocakara, Taha Kavlakoğlu
Çizgi Hakemleri:
Yasin Akyürek, Alkan Kılınç
Savelii
Voronov
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Nikita
Karpov
( Kaleci Girişi )
09:02
Yusuf
Yıldırım
( Sertlik 2 dk. )
11:15
Uğur
Yelekçi
( Fazla Adam 2 dk. )
Evgenii
Lukin
15:40
17:41
Poyraz
Yamaner
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Haktan
Kabay
( Engelleme 2 dk. )
28:20
Vladimir
Somsikov
(
Vadim Dubeniuk
)
33:54
Furkan
Şentürk
34:22
Evgenii
Lukin
(
Osman Emin Meydancı
)
34:43
Vadim
Dubeniuk
35:08
Vadim
Dubeniuk
36:12
Osman Emin
Meydancı
36:20
Vadim
Dubeniuk
( Saldırı 2 dk. )
38:18
Vadim
Dubeniuk
( Engelleme 5 dk. )
38:18
Vadim
Dubeniuk
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
38:18
38:18
Bilal
Dolanbay
( Kavga 5 dk. )
38:18
Bilal
Dolanbay
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
Evgenii
Lukin
(
Vladimir Somsikov
)
41:48
Osman Emin
Meydancı
(
Evgenii Lukin
,
Taha Ergene
)
42:43
Osman Emin
Meydancı
( Sportmenlik Dışı Davranış 5 dk. )
45:12
Osman Emin
Meydancı
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
45:12
Vladimir
Somsikov
49:14
Emrah
Savaş
52:43
Furkan
Şentürk
( Çelme 2 dk. )
55:11
56:17
Çağatay
Yazıcı
( Tutma 2 dk. )
Enes
Demir
(
Evgenii Lukin
,
Furkan Şentürk
)
57:33
60:00
Nikita
Karpov
( Kaleci Çıkışı )
Savelii
Voronov
( Kaleci Çıkışı )
60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
66 Savelii Voronov
%100 Ş:10 K:10 G:0
21 Nikita Karpov
%81 Ş:65 K:53 G:12
52 İbrahim Evren Tokaç
%0 Ş:0 K:0 G:0
99 Can Akkaynak
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
9 Emrah Savaş
17 Arda Taylan
11 Haktan Kabay
11 Aleksei Lapshin
81 Vladimir Somsikov
3 Selim Ercan Kuntel
10 Osman Emin Meydancı
22 Yusuf Yıldırım
7 Furkan Şentürk
84 Sergei Nikulin
Line 2
5 Evgenii Lukin
44 Alp Eke
96 Mehmet Ergene
23 Bilal Dolanbay
70 Vadim Dubeniuk
62 Barış Gürel
12 Taha Ergene
88 Sacit Orkun Sümer
35 Enes Demir
28 Kerem Yavuz Kayhan
Line 3
28 Fatih Kaplan
1 Çınar Kayra Bacanlı
24 Kerem Arslanoğlu
10 Poyraz Yamaner
34 Rüzgar Çağlar
9 Uğur Yelekçi
64 Mustafa Asım Murat
25 Nabi Mutanoğlu
14 Agah Hamza Aksu
81 Nikita Mutagarov
Line 4
77 Yasin Akyüz
20 Çağatay Yazıcı
Antrenörler
Sergey Kochetkov
İbrahim Oğuz
Caner Baykan
Mert Akgün