Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
03.12.2021 | 20:00 | İzmir | Intercity Süper Lig
İzmir BB
Erzurum BB

Kocaeli Buz Sporları Salonu
03.12.2021 | 20:00 | Kocaeli | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
Zeytinburnu

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
03.12.2021 | 20:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
03.12.2021 | 21:00 | Ankara | Intercity Süper Lig
Yükseliş
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.12.2021 | 15:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buzadam
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.12.2021 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
İstanbul BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.12.2021 | 18:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Flaş
Narman SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.12.2021 | 20:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
Buz Korsanları

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
05.12.2021 | 15:30 | Erzurum | Intercity Süper Lig
Erzurum BB
Zeytinburnu

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
05.12.2021 | 16:30 | İzmir | Intercity Süper Lig
İzmir BB
Buz Beykoz

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.12.2021 | 16:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Flaş
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.12.2021 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.12.2021 | 20:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buzadam
Narman SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.12.2021 | 20:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Gümüş Patenler
İstanbul BB

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2021 - 2022 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig Bitti 28.11.2021
Sezon Maç Kağıdı 18:30
İstanbul BB 4 - 0 Yükseliş
Orta Hakemler: Hakan Kocakara, Yasin Akyürek    Çizgi Hakemleri: Taha Kavlakoğlu, Ali Demirci
Boris Babik ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Nikita Karpov ( Kaleci Girişi )
03:13 Çağatay Yazıcı ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Gökhun Öztürk ( Sertlik 5 dk. ) 13:00
13:00 Selim Ercan Kuntel ( Tutma 2 dk. )
15:33 Yusuf Yıldırım ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Egor Dolotov ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 17:16
Emrah Özmen ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 20:11
25:14 Sergei Nikulin ( Çelme 2 dk. )
29:24 Nabi Mutanoğlu ( Sertlik 2 dk. )
Gökhun Öztürk ( Konstantin Kuchkin ) 31:27
Sarp Demirezen ( Egor Anisimov ) 33:52
Emrah Özmen ( Sarp Demirezen , Egor Anisimov ) 35:38
Egor Dolotov ( Engelleme 2 dk. ) 52:42
Konstantin Kuchkin ( Emrah Özmen ) 54:09
Mehmet Ayberk Karadağ ( Diz Atma 2 dk. ) 56:00
60:00 Nikita Karpov ( Kaleci Çıkışı )
Boris Babik ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
Enes Arda Özkan ( Kötü Davranış 2 dk. ) 60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
50 Boris Babik 21 Nikita Karpov
44 Burak Efe Çelik 99 Can Akkaynak
Line 1
7 Ziya Efe Güçlü 17 Arda Taylan
16 Egor Dolotov 11 Aleksei Lapshin
55 Egor Anisimov 3 Selim Ercan Kuntel
54 Batuhan Akay 22 Yusuf Yıldırım
15 Emrah Özmen 84 Sergei Nikulin
Line 2
9 Gökhun Öztürk 44 Alp Eke
13 Kerem Tuna Karakurum 23 Bilal Dolanbay
22 Denis Vasilenkov 62 Barış Gürel
3 Muhammed Sefa Takar 88 Sacit Orkun Sümer
72 Konstantin Kuchkin 28 Kerem Yavuz Kayhan
Line 3
8 Kemal Can Aydin 1 Çınar Kayra Bacanlı
94 Gökhan Peker 10 Poyraz Yamaner
29 Sarp Demirezen 9 Uğur Yelekçi
10 Enes Arda Özkan 25 Nabi Mutanoğlu
97 Abdullah Suat Kanat 81 Nikita Mutagarov
Line 4
6 Armağan Ali Atkın 20 Çağatay Yazıcı
23 Zafer Şerik 5 Sertaç Alkan
52 Çağan Ege Odabaş -
19 Enis Kızıltoprak -
17 Mehmet Ayberk Karadağ -
Antrenörler
Denis Leonov İbrahim Oğuz
Deniz İnce Mert Akgün
Barış Coşkun -