ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2021 - 2022
Zeytinburnu Buz Adası/İstanbul
Intercity Süper Lig
Bitti
19.02.2022
Play Off Grubu
Maç Kağıdı
20:30
Buz Beykoz
1 - 6
Erzurum BB
Orta Hakemler:
Yasin Akyürek, Cemal Ersin Kaya
Çizgi Hakemleri:
Ahmet Özden, Murat Aygün
00:00
Arsenii
Kokovashin
( Kaleci Girişi )
Tolga
Bozacı
( Kaleci Girişi )
00:00
11:48
Emre
Faner
( Dirsek Atma 5 dk. )
11:48
Emre
Faner
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
Ogün Kadir
Uzunali
( Tutma 2 dk. )
12:41
Ogün Kadir
Uzunali
( Tutma 2 dk. )
17:43
21:41
Nikita
Liubishkin
(
Sait Bingöl
)
23:27
Andrei
Alekseev
(
Nikita Bashkirov
)
Alihan
Demirer
( Saldırı 2 dk. )
24:23
Alihan
Demirer
( Saldırı 2 dk. )
24:23
24:36
Ömer Faruk
Kars
( Kanca 2 dk. )
Ogün Kadir
Uzunali
( Kötü Davranış 2 dk. )
27:04
Danila
Lotov
(
Yauhen Babitski
)
31:07
39:50
Sait
Bingöl
(
Nikita Liubishkin
,
Nikita Bashkirov
)
Taylan Berke
Anlar
( Sertlik 2 dk. )
44:26
49:49
Ömer
Güngör
( Çelme 2 dk. )
52:42
Nikita
Bashkirov
( Sopa Savurma 2 dk. )
54:51
Nikita
Liubishkin
(
Nikita Bashkirov
,
Ömer Faruk Kars
)
56:50
Ömer Faruk
Kars
(
Nikita Liubishkin
)
57:01
Nikita
Liubishkin
(
Nikita Bashkirov
,
Ömer Güngör
)
Taylan Berke
Anlar
( Sopa Savurma 2 dk. )
59:44
Ogün Kadir
Uzunali
( Sopa Tutma 2 dk. )
59:52
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Tolga Bozacı
%88 Ş:51 K:45 G:6
73 Arsenii Kokovashin
%96 Ş:32 K:31 G:1
30 Fikri Atalı
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
Line 1
88 Ogün Kadir Uzunali
11 Emre Faner
19 Yusuf Halil
81 Abdullah Avcı
41 Serkan Gümüş
27 Nikita Liubishkin
18 Iurii Mogilnikov
18 Sait Bingöl
28 Evgenii Usov
6 Abdulkadir İnanç
Line 2
26 Cüneyt Baykan
22 Hüseyin Seçer
77 Taha Afal
9 Ömer Güngör
16 Taylan Berke Anlar
99 Andrei Alekseev
14 Danila Lotov
8 Ömer Faruk Kars
66 Yauhen Babitski
71 Nikita Bashkirov
Line 3
9 Ege Altın
19 Emre Seçer
81 Furkan Kuşçul
30 Muhammed Karagül
24 Mehmet Emin Şimşek
42 Muhammet Mutanoğlu
8 Egor Serman
-
61 Yusuf Şimşek
-
Line 4
95 Alihan Demirer
-
Antrenörler
Eray Atalı
-