ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2021 - 2022
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig
Bitti
13.03.2022
Final
Maç Kağıdı
17:00
İstanbul BB
1 - 4
Buzadam
Orta Hakemler:
Ferhat Doğuş Aygün
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Ahmet Özden
Boris
Babik
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Savelii
Voronov
( Kaleci Girişi )
Gökhun
Öztürk
( Duvara Savurma 2 dk. )
12:00
14:12
Vadim
Dubeniuk
(
Emrah Savaş
,
Enes Demir
)
19:47
Osman Emin
Meydancı
(
Taha Ergene
,
Evgenii Lukin
)
25:56
Haktan
Kabay
( Kanca 2 dk. )
29:48
Artem
Lobanov
(
Vladimir Somsikov
,
Deniz Özörnek
)
30:17
Evgenii
Lukin
( Engelleme 2 dk. )
Batuhan
Akay
( Çelme 2 dk. )
33:29
Denis
Vasilenkov
( Çelme 2 dk. )
44:34
45:41
Evgenii
Lukin
47:02
Deniz
Özörnek
( Çelme 2 dk. )
50:37
Osman Emin
Meydancı
( Sertlik 2 dk. )
Emrah
Özmen
( Sertlik 2 dk. )
50:37
52:12
Evgenii
Lukin
( Sopayla Vurma 2 dk. )
53:17
Emrah
Savaş
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Ziya Efe
Güçlü
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
57:20
Egor
Anisimov
( Saldırı 2 dk. )
57:20
Mehmet Ayberk
Karadağ
( Saldırı 2 dk. )
57:20
57:20
Furkan
Şentürk
( Kavga 2 dk. )
57:20
Furkan
Şentürk
( Kavga 5 dk. )
57:20
Furkan
Şentürk
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
57:20
Deniz
Özörnek
( Saldırı 2 dk. )
Muhammed Ali
Küçükyıldız
59:15
60:00
Savelii
Voronov
( Kaleci Çıkışı )
Boris
Babik
( Kaleci Çıkışı )
60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
50 Boris Babik
%84 Ş:26 K:22 G:4
66 Savelii Voronov
%97 Ş:40 K:39 G:1
44 Burak Efe Çelik
%0 Ş:0 K:0 G:0
52 İbrahim Evren Tokaç
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
7 Ziya Efe Güçlü
9 Emrah Savaş
16 Egor Dolotov
7 Furkan Şentürk
5 Muhammed Sefa Kavaz
92 Artem Lobanov
55 Egor Anisimov
81 Vladimir Somsikov
34 Muhammed Ali Küçükyıldız
17 Deniz Özörnek
Line 2
9 Gökhun Öztürk
5 Evgenii Lukin
13 Kerem Tuna Karakurum
11 Haktan Kabay
54 Batuhan Akay
70 Vadim Dubeniuk
22 Denis Vasilenkov
35 Enes Demir
72 Konstantin Kuchkin
12 Taha Ergene
Line 3
6 Armağan Ali Atkın
96 Mehmet Ergene
8 Kemal Can Aydin
77 Yasin Akyüz
15 Emrah Özmen
34 Rüzgar Çağlar
29 Sarp Demirezen
10 Osman Emin Meydancı
3 Muhammed Sefa Takar
64 Mustafa Asım Murat
Line 4
17 Mehmet Ayberk Karadağ
24 Kerem Arslanoğlu
23 Zafer Şerik
28 Fatih Kaplan
19 Enis Kızıltoprak
-
97 Abdullah Suat Kanat
-
52 Çağan Ege Odabaş
-
Antrenörler
Denis Leonov
Sergey Kochetkov
Deniz İnce
Caner Baykan
Barış Coşkun
-