Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.05.2022 | 15:30 | İstanbul | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
GASK

Zeytinburnu Buz Pisti
28.05.2022 | 16:30 | İstanbul | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.05.2022 | 17:30 | Ankara | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Narman SK
Çayyolu Gordion

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.05.2022 | 18:30 | İstanbul | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.05.2022 | 20:30 | Ankara | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İzmir BB
GASK

Zeytinburnu Buz Pisti
29.05.2022 | 16:30 | İstanbul | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler

Zeytinburnu Buz Pisti
29.05.2022 | 20:00 | İstanbul | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2021 - 2022 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Birinci Lig Bitti 14.05.2022
Yarı Final Maç Kağıdı 17:30
Buz Korsanları 8 - 3 GASK
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Can Kaya
00:00 Gökay Ertürk ( Kaleci Girişi )
Ahmet Tuğrul Dilli ( Kaleci Girişi ) 00:00
Yavuz Karakoç ( Oleg Vasyliev ) 04:16
Barış Coşkun ( Engelleme 2 dk. ) 11:27
Sadık Tüfekci ( Umut Çelik , Oleg Vasyliev ) 18:36
Oleg Vasyliev ( Mertcan Aydin ) 25:00
Sadık Tüfekci ( Mertcan Aydin , Oleg Vasyliev ) 29:08
30:24 Emir Uluhan Uça
Yavuz Karakoç ( Oleg Vasyliev , Barış Coşkun ) 33:36
35:27 Musa Oğulcan Koç
Oleg Vasyliev 36:27
Umut Çelik ( Oleg Vasyliev , Barış Coşkun ) 41:25
Mertcan Aydin ( Oleg Vasyliev , Umut Çelik ) 45:55
Ahmet Tuğrul Dilli ( Kaleci Çıkışı ) 48:34
Eren Keleş ( Kaleci Girişi ) 48:34
Mertcan Aydin ( Sertlik 2 dk. ) 53:26
Deniz İnce ( Saldırı 2 dk. ) 58:07
59:19 Musa Oğulcan Koç
Eren Keleş ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Gökay Ertürk ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
58 Ahmet Tuğrul Dilli 30 Gökay Ertürk
31 Eren Keleş 23 Arda Aras
Line 1
90 Mete Özvarol 15 Fırat Güler
46 Barış Coşkun 19 Hüseyin Başyiğit
73 Oleg Vasyliev 26 Demir Oğuzhan Demir
12 Deniz İnce 56 Arda Türkdoğdu
71 Yavuz Karakoç 6 Musa Oğulcan Koç
Line 2
33 Cihan Urgancıoğlu 7 Mustafa Koçak
61 Caner Balaban 53 Çağrı Daştan
7 Umut Çelik 9 Kaan Mete Küçük
21 Sadık Tüfekci 3 Emre Kağan Koçak
72 Mertcan Aydin 10 Erkan Topçu
Line 3
8 Mehmet Emin Çiçek 71 Emir Uluhan Uça
14 Aybars Çınar 1 Melih Güney
86 Furkan İpekçi 8 Efe İlkay Telgırat
60 Hüseyin Aykan Kılıç 17 Kağan Rençper
75 Yağız Mıştır 16 Mustafa Ege Çelik
Line 4
28 Oğulcan Üçüncü 27 Ahmet Kanlıkoca
54 Recep Yılmaz 39 Yasin Burak Aydın
5 Mehmet Emin Önder 4 Hasan Gökay Şanlı
- 61 Arif Erzurum
Antrenörler
Aziz Tuhan Olcay Lökbaş
Hatice Çelik -