Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.05.2022 | 15:30 | İstanbul | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
GASK

Zeytinburnu Buz Pisti
28.05.2022 | 16:30 | İstanbul | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.05.2022 | 17:30 | Ankara | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Narman SK
Çayyolu Gordion

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.05.2022 | 18:30 | İstanbul | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
İstanbul BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.05.2022 | 20:30 | Ankara | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İzmir BB
GASK

Zeytinburnu Buz Pisti
29.05.2022 | 16:30 | İstanbul | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler

Zeytinburnu Buz Pisti
29.05.2022 | 20:00 | İstanbul | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2021 - 2022 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Birinci Lig Bitti 14.05.2022
Yarı Final Maç Kağıdı 20:30
Çayyolu Gordion 4 - 6 Kocaeli
Orta Hakemler: Murat Aygün    Çizgi Hakemleri: Ali Demirci, Berkay Aslanbey
00:00 Eray Atalı ( Kaleci Girişi )
Bartu Baykan ( Kaleci Girişi ) 00:00
01:33 Tuğcan Ayyıldız
03:17 Doğu Bingöl ( Fevzi Ufuk Güçlü )
03:50 Fevzi Ufuk Güçlü ( Utku Tekin )
Doğa Selçuk ( Kanca 2 dk. ) 04:54
Ömer Faruk Komsöken ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 04:54
06:10 Fevzi Ufuk Güçlü ( Utku Tekin )
06:54 Can Kurt ( Mert Tahmazoğlu )
Bartu Baykan ( Kaleci Çıkışı ) 06:54
Umut Aybars Nazlı ( Kaleci Girişi ) 06:54
07:36 Can Kurt ( Sopa Savurma 2 dk. )
Süleyman Kaan Leblebicioğlu ( Saldırı 5 dk. ) 09:33
26:52 Gökhan Ali Bayçu ( Engelleme 2 dk. )
32:45 Tuğcan Ayyıldız ( Çelme 2 dk. )
Ahmet Sencer Tokay 33:19
35:54 Emre Aydın ( Fazla Adam 2 dk. )
44:37 Bora İnözü ( Çelme 2 dk. )
Mehmet Barış Sesli ( Çelme 2 dk. ) 45:37
48:40 Emre Aydın ( Kanca 2 dk. )
49:32 Aydeniz Yiğit ( Kanca 2 dk. )
Ahmet Sencer Tokay 50:36
57:02 Mert Tahmazoğlu ( Kanca 2 dk. )
Ahmet Sencer Tokay ( Taha Aksoy ) 58:54
59:03 Fevzi Ufuk Güçlü ( Duvara Savurma 2 dk. )
59:37 Tuğcan Ayyıldız ( Eray Atalı )
Ahmet Sencer Tokay 59:59
60:00 Eray Atalı ( Kaleci Çıkışı )
Umut Aybars Nazlı ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
33 Bartu Baykan 61 Eray Atalı
1 Umut Aybars Nazlı 90 Muhammet Ayberk Nebioğlu
Line 1
2 Doğa Selçuk 41 Ali Hakan Özbil
9 Ahmet Sencer Tokay 26 Aydeniz Yiğit
10 Taha Aksoy 23 Utku Tekin
12 Mehmet Barış Sesli 7 Fevzi Ufuk Güçlü
15 Ozan Köse 89 Doğu Bingöl
Line 2
3 Bora Dündar 3 Barış Bilgiç
54 Süleyman Kaan Leblebicioğlu 44 Bora İnözü
87 Ömer Faruk Komsöken 87 Can Kurt
77 Yiğit Akgün 27 Erhan Tunçer
69 Mehmet Sami Tokay 19 Mert Tahmazoğlu
Line 3
85 Mert Akgün 88 Selahattin Göksu Numanoğlu
86 Özgür Özsoy 9 Gökhan Ali Bayçu
35 Teyfik Ata Kış 10 Tuğcan Ayyıldız
72 Tunahan Yıldırım 20 Canberk Acartürk
81 Eren Berk Akbalık 60 Çağatay Acartürk
Line 4
99 İbrahim Oğuz 11 Emre Aydın
13 Efe Aykaç 86 Engin Kaptanoğlu
25 Batuhan Taha Samat -
Antrenörler
Niyazi Çağrı Karabulut Selim Ercan Kuntel