Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2024 | 16:00 | Ankara | Yıldız A
Kutalmışbey
Samsun GSİSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
25.05.2024 | 17:30 | İstanbul | Kadınlar Birinci Lig
Buz Korsanları
Yükseliş

Kocaeli Gebze Olimpik Buz Pisti
25.05.2024 | 17:30 | Kocaeli | Yıldız A
Kocaeli
Buzadam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2024 | 18:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
GASK
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2024 | 20:30 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Kutalmışbey

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2024 | 16:00 | Ankara | Yıldız A
Çayyolu Gordion
Samsun GSİSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.05.2024 | 17:30 | İstanbul | Kadınlar Birinci Lig
Buz Beykoz
Yükseliş

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2024 | 18:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2024 | 20:30 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
GASK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.05.2024 | 20:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey
GASK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.05.2024 | 20:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Yükseliş

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2022 - 2023 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Intercity Süper Lig Bitti 07.01.2023
Sezon Maç Kağıdı 17:30
Gümüş Patenler 4 - 15 Buz Beykoz
Orta Hakemler: Ali Demirci, Hakan Kocakara    Çizgi Hakemleri: Serkan Kocakara, Taha Kavlakoğlu
Furkan Duran ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Daniiar Sultanov ( Kaleci Girişi )
Furkan Duran ( Kaleci Çıkışı ) 03:45
Savelii Voronov ( Kaleci Girişi ) 03:45
Bora Ertekin ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 12:31
14:13 Fatih Tayğar ( İsmet Eren Gökçen )
Savelii Voronov ( Kaleci Çıkışı ) 20:00
Furkan Duran ( Kaleci Girişi ) 20:00
23:13 Fatih Tayğar ( Ivan Ponivanov )
24:28 Mark Rozanov ( Savaş Canburak Aktürk )
25:41 Mark Rozanov ( Serkan Gümüş , Daniiar Sultanov )
27:11 Bairas Abdullin ( Gökalp Solak )
30:14 Bairas Abdullin ( Ahmet Hars , Serkan Gümüş )
30:28 Daniiar Sultanov ( Kaleci Çıkışı )
30:28 Eren Demirtürk ( Kaleci Girişi )
37:13 Murat Can Kızılkaya ( Gökalp Solak , Bairas Abdullin )
37:36 Bairas Abdullin ( Murat Can Kızılkaya )
39:53 Mark Rozanov ( Ivan Ponivanov , Eren Demirtürk )
42:43 İsmet Eren Gökçen ( Bairas Abdullin , Mark Rozanov )
Ilia Kiselev ( Selim Ercan Kuntel , Ilia Finevich ) 43:47
45:37 Bairas Abdullin ( Timofei Filippov , Mark Rozanov )
Ilia Finevich ( Ilia Kiselev ) 49:36
51:22 Bairas Abdullin ( Mark Rozanov )
Ilia Finevich ( Ilia Kiselev ) 52:05
53:52 Gökalp Solak ( Ahmet Hars )
Selim Ercan Kuntel ( Kanca 2 dk. ) 53:52
54:37 Mark Rozanov ( Bairas Abdullin , İsmet Eren Gökçen )
55:09 Bairas Abdullin ( Mark Rozanov , İsmet Eren Gökçen )
56:12 Fatih Tayğar ( Sertlik 2 dk. )
Ilia Finevich ( Ilia Kiselev , Mert Özdemir ) 56:31
60:00 Eren Demirtürk ( Kaleci Çıkışı )
Furkan Duran ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
66 Savelii Voronov %93 Ş:15 K:14 G:1 51 Daniiar Sultanov %100 Ş:14 K:14 G:0
33 Furkan Duran %51 Ş:29 K:15 G:14 32 Eren Demirtürk %83 Ş:18 K:15 G:3
Line 1
88 Mert Özdemir 27 Timofei Filippov
82 Mert Coşkun 61 Savaş Canburak Aktürk
19 Ilia Kiselev 81 Gökalp Solak
25 Ilia Finevich 41 Serkan Gümüş
3 Selim Ercan Kuntel 84 Mark Rozanov
Line 2
16 Nikita Pecheritcyn 4 Murat Can Kızılkaya
18 Makar Agafonov 48 Ivan Ponivanov
13 Oğulcan Pala 7 Ahmet Hars
75 Kağan Türkoğlu 74 Bairas Abdullin
10 Ata Eren Şenkaya 35 İsmet Eren Gökçen
Line 3
12 Rona Deren Akcan 77 Taha Afal
21 Eren Alsan 9 Ahmet Saruhan Karan
5 Mustafa Koçak 10 Fatih Tayğar
96 Bora Ertekin 26 Cüneyt Baykan
22 Ahmet Resul Duran 24 Mehmet Emin Şimşek
Line 4
- 11 Ömer Faruk Komsöken
Antrenörler
Barış Uçele Niyazi Çağrı Karabulut