Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 500 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
Çayyolu Gordion

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Narman SK
Zeytinburnu

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
Kutalmışbey

Erzurum 500 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
GASK
Yükseliş

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 11:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
Zeytinburnu

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 14:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Narman SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
Yükseliş

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
GASK
Kutalmışbey

Erzurum 500 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 11:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
Narman SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 14:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
GASK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Kutalmışbey
Yükseliş

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2022 - 2023 Zeytinburnu Buz Adası/İstanbul
Intercity Süper Lig Bitti 10.12.2022
Sezon Maç Kağıdı 21:30
Buzadam 12 - 0 Gümüş Patenler
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün, Taha Kavlakoğlu    Çizgi Hakemleri: Alkan Kılınç, Gökhan Peker
Ruslan Erokhin ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Savelii Voronov ( Kaleci Girişi )
Enes Demir ( Engelleme 2 dk. ) 06:37
Emrah Savaş ( Vladimir Somsikov , Artem Lobanov ) 07:42
Evgenii Lukin ( Sait Bingöl , Furkan Şentürk ) 08:54
Vladimir Somsikov ( Sait Bingöl , Artem Lobanov ) 12:08
Sait Bingöl ( Engelleme 2 dk. ) 14:07
Emrah Savaş ( Emre Faner ) 15:06
Enes Demir ( Vadim Dubeniuk ) 15:16
17:26 Mert Özdemir ( Sopa Tutma 2 dk. )
Sait Bingöl ( Saldırı 2 dk. ) 17:26
Evgenii Lukin ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 18:25
Emre Faner ( Artem Lobanov ) 19:19
30:54 Ilia Finevich ( Sopa Savurma 2 dk. )
Vladimir Somsikov ( Kanca 2 dk. ) 32:44
Sait Bingöl ( Emre Faner , Vadim Dubeniuk ) 34:13
Evgenii Lukin ( Vadim Dubeniuk ) 35:53
Evgenii Lukin ( Vadim Dubeniuk ) 41:55
Enes Demir ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 42:25
Emre Faner ( Çelme 2 dk. ) 43:48
Ruslan Erokhin ( Kaleci Çıkışı ) 51:08
İbrahim Evren Tokaç ( Kaleci Girişi ) 51:08
Evgenii Lukin ( Vadim Dubeniuk ) 51:55
Artem Lobanov ( Sait Bingöl ) 57:07
Vladimir Somsikov ( Emre Faner , Artem Lobanov ) 59:24
İbrahim Evren Tokaç ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Savelii Voronov ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
69 Ruslan Erokhin %100 Ş:10 K:10 G:0 66 Savelii Voronov %74 Ş:47 K:35 G:12
52 İbrahim Evren Tokaç %100 Ş:2 K:2 G:0 33 Furkan Duran %0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
11 Emre Faner 88 Mert Özdemir
9 Emrah Savaş 12 Rona Deren Akcan
8 Artem Lobanov 9 Ümit Baran Köksal
81 Vladimir Somsikov 25 Ilia Finevich
17 Sait Bingöl 3 Selim Ercan Kuntel
Line 2
5 Evgenii Lukin 96 Bora Ertekin
7 Furkan Şentürk 22 Ahmet Resul Duran
90 Vadim Dubeniuk 13 Oğulcan Pala
29 Enes Arda Özkan 10 Ata Eren Şenkaya
35 Enes Demir 19 Ilia Kiselev
Line 3
13 Fatih Cuya 84 Orhan Kerem Pektekin
47 Eray Akbulut 11 Aybars Topçu
33 Burhanettin Bakanoğlu 97 Akburay Kaan Okut
20 Faruk Güngör 5 Mustafa Koçak
72 Deniz Berke Albayrak 17 Osman Kağan Şenbaş
Line 4
87 Enis Berkay Durmaz -
64 Mustafa Asım Murat -
Antrenörler
Sergey Kochetkov Barış Uçele
Erdal Dursun -
Daniil Andreev -