Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 500 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
Çayyolu Gordion

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Narman SK
Zeytinburnu

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
Kutalmışbey

Erzurum 500 Kişilik Buz Pisti
20.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
GASK
Yükseliş

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 11:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
Zeytinburnu

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 14:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Narman SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
Yükseliş

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
21.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
GASK
Kutalmışbey

Erzurum 500 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 11:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Buzadam
Narman SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 14:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Zeytinburnu

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 17:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
İstanbul BB
GASK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
22.06.2024 | 20:30 | Erzurum | U18 Genç Kadınlar Ligi
Kutalmışbey
Yükseliş

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2022 - 2023 Zeytinburnu Buz Adası/İstanbul
Intercity Süper Lig Bitti 11.12.2022
Sezon Maç Kağıdı 17:30
Buzadam 17 - 7 Yükseliş
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün, Taha Kavlakoğlu    Çizgi Hakemleri: Ahmet Özden, Muhaammed İkbal Aksakal
Ruslan Erokhin ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Muhammet Mutanoğlu ( Kaleci Girişi )
Vladimir Somsikov ( Artem Lobanov , Sait Bingöl ) 04:48
Burhanettin Bakanoğlu ( Emrah Savaş , Evgenii Lukin ) 06:16
Vladimir Somsikov ( Artem Lobanov , Sait Bingöl ) 06:54
Artem Lobanov ( Sait Bingöl , Vladimir Somsikov ) 09:29
17:37 Bilal Dolanbay ( Sergei Abramov )
Emre Faner ( Emrah Savaş ) 18:20
Evgenii Lukin ( Vadim Dubeniuk ) 18:52
21:34 Sergei Abramov ( Kanca 2 dk. )
Artem Lobanov ( Emrah Savaş , Emre Faner ) 21:34
Artem Lobanov ( Sait Bingöl , Evgenii Lukin ) 22:28
Artem Lobanov ( Evgenii Lukin , Burhanettin Bakanoğlu ) 23:41
Evgenii Lukin 24:11
Evgenii Lukin ( Kanca 2 dk. ) 26:20
Emre Faner 34:54
38:06 Bilal Dolanbay ( Artem Starodubtsev , Sergei Abramov )
Emre Faner ( Vladimir Somsikov ) 38:33
Vladimir Somsikov ( Emre Faner ) 38:55
41:10 Konstantin Lavrenov ( Ilia Goncharov , Poyraz Yamaner )
Sait Bingöl ( Evgenii Lukin , Artem Lobanov ) 41:30
Artem Lobanov ( Evgenii Lukin , Sait Bingöl ) 42:34
Evgenii Lukin ( Vadim Dubeniuk ) 43:16
43:35 Daniil Lepeshev ( Çelme 2 dk. )
Emre Faner ( Artem Lobanov , Evgenii Lukin ) 44:55
Enes Arda Özkan ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 46:27
54:01 Artem Starodubtsev ( Sergei Abramov , Daniil Lepeshev )
Ruslan Erokhin ( Kaleci Çıkışı ) 54:01
İbrahim Evren Tokaç ( Kaleci Girişi ) 54:01
56:40 Konstantin Lavrenov ( Ilia Goncharov )
56:58 Artem Starodubtsev ( Sergei Abramov )
57:28 Sergei Abramov ( Artem Starodubtsev )
58:24 Muhammet Mutanoğlu ( Kaleci Çıkışı )
58:24 Arda Ökseli ( Kaleci Girişi )
60:00 Arda Ökseli ( Kaleci Çıkışı )
İbrahim Evren Tokaç ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
69 Ruslan Erokhin %80 Ş:21 K:17 G:4 21 Muhammet Mutanoğlu %72 Ş:58 K:42 G:17
52 İbrahim Evren Tokaç %57 Ş:7 K:4 G:3 44 Arda Ökseli %0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
11 Emre Faner 17 Bora Dündar
9 Emrah Savaş 74 Abdullah Avcı
8 Artem Lobanov 91 Ilia Goncharov
81 Vladimir Somsikov 76 Konstantin Lavrenov
17 Sait Bingöl 72 Sergei Abramov
Line 2
5 Evgenii Lukin 73 Daniil Lepeshev
7 Furkan Şentürk 10 Poyraz Yamaner
90 Vadim Dubeniuk 75 Artem Starodubtsev
72 Deniz Berke Albayrak 23 Bilal Dolanbay
29 Enes Arda Özkan 22 Yusuf Yıldırım
Line 3
13 Fatih Cuya 1 Çınar Kayra Bacanlı
47 Eray Akbulut 84 Sertan Güllüzaroğlu
33 Burhanettin Bakanoğlu 88 Sacit Orkun Sümer
20 Faruk Güngör 98 Uğur Yelekçi
87 Enis Berkay Durmaz 62 Barış Gürel
Line 4
64 Mustafa Asım Murat 28 Kerem Yavuz Kayhan
35 Enes Demir 53 Kemal Arda Bayraktar
- 77 Boran Yurt
Antrenörler
Sergey Kochetkov İbrahim Oğuz
Erdal Dursun Anatoly Tsvetkov