Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Pisti
09.12.2022 | 20:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
İstanbul BB

Zeytinburnu Buz Pisti
10.12.2022 | 14:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Yükseliş

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
10.12.2022 | 14:30 | Erzurum | Kadınlar Süper Lig
Narman SK
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
10.12.2022 | 17:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
Çayyolu Gordion
Buzadam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
10.12.2022 | 19:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
10.12.2022 | 20:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
GASK
İstanbul BB

Zeytinburnu Buz Pisti
11.12.2022 | 14:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
11.12.2022 | 14:30 | Erzurum | Kadınlar Süper Lig
Narman SK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
11.12.2022 | 17:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
Çayyolu Gordion
İstanbul BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.12.2022 | 19:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam
Yükseliş

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
11.12.2022 | 20:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
GASK
Buzadam

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2022 - 2023 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Intercity Süper Lig Bitti 27.11.2022
Sezon Maç Kağıdı 20:50
Yükseliş 4 - 5 Zeytinburnu
Orta Hakemler: Cemal Ersin Kaya, Yasin Akyürek    Çizgi Hakemleri: Özgür Yeşilöz, Ali Demirci
Muhammet Mutanoğlu ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Denis Perevozchikov ( Kaleci Girişi )
06:43 Andrei Zheludkov ( Osman Emin Meydancı )
11:56 Valentin Nikoronov ( Abdullah Suat Kanat )
Boran Yurt ( Fazla Adam 2 dk. ) 13:03
Konstantin Lavrenov ( Sergei Abramov ) 14:33
Abdullah Avcı ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 23:35
26:39 Valentin Nikoronov ( Engelleme 2 dk. )
Daniil Lepeshev ( Sergei Abramov , Artem Starodubtsev ) 26:54
28:37 Artem Tereshchenko ( Sertlik 2 dk. )
Konstantin Lavrenov ( Ilia Goncharov ) 32:29
Çağatay Yazıcı ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 33:08
Sacit Orkun Sümer ( Fazla Adam 2 dk. ) 33:56
34:14 Zhan Yakutsenya ( Andrei Zheludkov )
37:22 Oğuz Karakoç ( Duvara Savurma 2 dk. )
39:42 Andrei Zheludkov ( Osman Emin Meydancı )
46:08 Valentin Nikoronov ( Abdullah Suat Kanat , Andrei Zheludkov )
Artem Starodubtsev ( Konstantin Lavrenov ) 47:55
51:02 Arhan Kuzey Girgin ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
52:03 Zhan Yakutsenya ( Diz Atma 2 dk. )
55:12 Valentin Nikoronov ( Sopayla Vurma 2 dk. )
59:57 Andrei Zheludkov ( Çelme 2 dk. )
Muhammet Mutanoğlu ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Denis Perevozchikov ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
21 Muhammet Mutanoğlu 59 Denis Perevozchikov
44 Arda Ökseli 34 Oğulcan Heja Kızılkaya
Line 1
5 Sertaç Alkan 11 Bedir Baran Bayazit
74 Abdullah Avcı 25 Artem Tereshchenko
76 Konstantin Lavrenov 41 Oğuz Karakoç
72 Sergei Abramov 98 Osman Emin Meydancı
91 Ilia Goncharov 28 Zhan Yakutsenya
Line 2
73 Daniil Lepeshev 9 Emir Ali Seçer
17 Bora Dündar 81 Andrei Zheludkov
22 Yusuf Yıldırım 24 Abdullah Suat Kanat
23 Bilal Dolanbay 77 Valentin Nikoronov
75 Artem Starodubtsev 10 Timur Can Turut
Line 3
86 Yiğit Akgün 4 Yakup Ceye
25 Çağatay Yazıcı 26 Kemal Can Aydin
88 Sacit Orkun Sümer 12 Taha Ergene
10 Poyraz Yamaner 13 Elvir Sancaklı
28 Kerem Yavuz Kayhan 21 Kerem Altun
Line 4
62 Barış Gürel 23 Arif Eren Şahin
69 Türker Yener 27 Kerem Arslanoğlu
1 Çınar Kayra Bacanlı 99 Muhammet Hamza Karaman
77 Boran Yurt 55 Arhan Kuzey Girgin
53 Kemal Arda Bayraktar -
Antrenörler