ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Yükseliş
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Zeytinburnu
Yükseliş
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Yükseliş
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Antalyaspor
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul BB
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
Antalyaspor
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
İstanbul BB
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Zeytinburnu
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Antalyaspor
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Zeytinburnu Buz Adası
05.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
Gümüş Patenler
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Buzadam
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2022 - 2023
Zeytinburnu Buz Adası/İstanbul
Intercity Süper Lig
Bitti
26.12.2022
Sezon
Maç Kağıdı
21:00
Zeytinburnu
7 - 3
İstanbul BB
Orta Hakemler:
Ferhat Doğuş Aygün, Taha Kavlakoğlu
Çizgi Hakemleri:
Gökhan Peker, Alkan Kılınç
Denis
Perevozchikov
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Sergei
Korobov
( Kaleci Girişi )
Emir Ali
Seçer
( Çelme 2 dk. )
03:55
Oğuz
Karakoç
04:19
04:52
Muhammed Sefa
Kavaz
(
Konstantin Kuchkin
,
Michael Andrew Tish
)
11:53
Ferhat
Bakal
(
Ogün Kadir Uzunali
,
Yusuf Halil
)
Zhan
Yakutsenya
( Sopa Savurma 2 dk. )
15:33
16:46
Muhammed Sefa
Kavaz
(
Matthew Vincent Puntureri
,
Ömer Faruk Kars
)
17:31
Sarp
Demirezen
( Fazla Adam 2 dk. )
Zhan
Yakutsenya
(
Osman Emin Meydancı
,
Valentin Nikonorov
)
19:34
Andrei
Zheludkov
( Çelme 2 dk. )
21:13
Bedir Baran
Bayazit
( Yüksek Sopa 2 dk. )
25:40
Timur Can
Turut
33:40
Andrei
Zheludkov
(
Valentin Nikonorov
,
Timur Can Turut
)
34:18
36:37
Mehmet
Ergene
( Diz Atma 2 dk. )
39:05
Mehmet
Ergene
( Çelme 2 dk. )
39:05
Brian Thomas
Dunford
( Engelleme 2 dk. )
Timur Can
Turut
(
Valentin Nikonorov
)
40:53
44:19
Mehmet
Ergene
( Engelleme 2 dk. )
Artem
Tereshchenko
(
Zhan Yakutsenya
,
Abdullah Suat Kanat
)
47:08
Osman Emin
Meydancı
( Sopayla Vurma 2 dk. )
48:59
Oğuz
Karakoç
(
Valentin Nikonorov
)
54:06
Denis
Perevozchikov
( Kaleci Çıkışı )
60:00
60:00
Sergei
Korobov
( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
59 Denis Perevozchikov
%90 Ş:30 K:27 G:3
30 Sergei Korobov
%61 Ş:21 K:13 G:7
34 Oğulcan Heja Kızılkaya
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Tolga Bozacı
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
25 Artem Tereshchenko
27 Brian Thomas Dunford
11 Bedir Baran Bayazit
6 Armağan Ali Atkın
98 Osman Emin Meydancı
19 Yusuf Halil
24 Abdullah Suat Kanat
72 Konstantin Kuchkin
28 Zhan Yakutsenya
24 Ferhat Bakal
Line 2
81 Andrei Zheludkov
12 Kaan Bahadır
9 Emir Ali Seçer
29 Sarp Demirezen
10 Timur Can Turut
8 Ömer Faruk Kars
77 Valentin Nikonorov
91 Michael Andrew Tish
41 Oğuz Karakoç
5 Muhammed Sefa Kavaz
Line 3
4 Yakup Ceye
88 Ogün Kadir Uzunali
26 Kemal Can Aydin
96 Mehmet Ergene
99 Muhammet Hamza Karaman
69 Matthew Vincent Puntureri
21 Kerem Altun
52 Çağan Ege Odabaş
55 Arhan Kuzey Girgin
17 Mehmet Ayberk Karadağ
Line 4
23 Arif Eren Şahin
13 Kerem Tuna Karakurum
27 Kerem Arslanoğlu
7 Ziya Efe Güçlü
66 Serdar Ali Gök
3 Muhammed Sefa Takar
8 Hakan Özkılıç
21 Mehmet Ali Turan
-
23 Zafer Şerik
Antrenörler
Yavuz Karakoç
Deniz İnce
Gökhun Öztürk
Barış Coşkun
-
Özkan Dereli