Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Pisti
09.12.2022 | 20:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
İstanbul BB

Zeytinburnu Buz Pisti
10.12.2022 | 14:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Yükseliş

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
10.12.2022 | 14:30 | Erzurum | Kadınlar Süper Lig
Narman SK
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
10.12.2022 | 17:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
Çayyolu Gordion
Buzadam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
10.12.2022 | 19:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
10.12.2022 | 20:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
GASK
İstanbul BB

Zeytinburnu Buz Pisti
11.12.2022 | 14:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
11.12.2022 | 14:30 | Erzurum | Kadınlar Süper Lig
Narman SK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
11.12.2022 | 17:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
Çayyolu Gordion
İstanbul BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.12.2022 | 19:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam
Yükseliş

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
11.12.2022 | 20:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
GASK
Buzadam

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2022 - 2023 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Kadınlar Süper Lig Bitti 27.11.2022
Sezon Maç Kağıdı 14:30
Narman SK 6 - 7 GASK
Orta Hakemler: Ahmet Özden    Çizgi Hakemleri: Gökhan Peker, Elif Münire Bağlar
Tacinur Sıla Aydoğan ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Nur Neval Tek ( Kaleci Girişi )
02:34 Uliana Tokar ( Mariia Tiugankina )
Şeydanur Zoroğlu ( Anastassiya Dubrovskaya ) 06:12
Anastassiya Dubrovskaya ( Engelleme 2 dk. ) 06:56
Mukaddes Buylucu ( Anastassiya Dubrovskaya ) 09:22
12:43 Polina Mordasova ( Mariia Tiugankina )
Hannah Renee Street ( Sertlik 2 dk. ) 14:53
15:39 Polina Mordasova ( Mariia Tiugankina )
17:14 Yaren Pala
24:40 Mariia Tiugankina ( Yaren Pala )
Anastassiya Dubrovskaya ( Mukaddes Buylucu ) 25:34
Anastassiya Dubrovskaya ( Mukaddes Buylucu ) 27:42
33:07 Özlem Bağcı ( Engelleme 2 dk. )
37:33 Polina Mordasova ( Yaren Pala , Mariia Tiugankina )
Hannah Renee Street ( Mukaddes Buylucu , Anastassiya Dubrovskaya ) 46:01
Anastassiya Dubrovskaya ( Hannah Renee Street ) 48:34
50:30 Uliana Tokar ( Duvara Savurma 2 dk. )
Mukaddes Buylucu ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 55:56
59:15 Polina Mordasova ( Mariia Tiugankina )
Tacinur Sıla Aydoğan ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Nur Neval Tek ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
3 Tacinur Sıla Aydoğan 66 Nur Neval Tek
10 Hazal Kömürcü 1 Zeynep Nur Koçak
Line 1
26 Hannah Renee Street 24 Irmak Gerez
9 Bengisu Tanas 97 Ulya Ada Güneş
55 Anastassiya Dubrovskaya 13 Yaren Pala
33 Şeydanur Zoroğlu 99 Mariia Tiugankina
7 Beyza Karasungur 96 Polina Mordasova
Line 2
67 Victoria Snitko 23 Özlem Bağcı
6 Betül Duman 85 Elif Elanaz Şahin
8 Mukaddes Buylucu 2 Elif Ceren Er
22 Sümeyye Çakmak 40 Uliana Tokar
71 Edanur Özen 51 Zehra Naz Mete
Line 3
31 Hayrunisa Polat 48 Deren Aksay
99 Sümeyye Polat 4 Doğa Kadıoğlu
15 Pınar Eser 94 Elif Sare Çaba
29 Cemre Tırpan 25 Nil Selis Ergül
4 Pınar Turhan 10 Zeynep Gedikli
Line 4
24 Kardelen Taşa 17 Ecrin Er
16 Beyzanur Günarlı 81 Ceylin Daştan
88 Hatice Olcay -
97 Esma Mağ -
Antrenörler
Ebubekir Şamil Koç Olcay Lökbaş