Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Pisti
09.12.2022 | 20:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buz Beykoz
İstanbul BB

Zeytinburnu Buz Pisti
10.12.2022 | 14:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Yükseliş

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
10.12.2022 | 14:30 | Erzurum | Kadınlar Süper Lig
Narman SK
Buz Beykoz

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
10.12.2022 | 17:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
Çayyolu Gordion
Buzadam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
10.12.2022 | 19:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
10.12.2022 | 20:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
GASK
İstanbul BB

Zeytinburnu Buz Pisti
11.12.2022 | 14:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
11.12.2022 | 14:30 | Erzurum | Kadınlar Süper Lig
Narman SK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
11.12.2022 | 17:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
Çayyolu Gordion
İstanbul BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.12.2022 | 19:30 | İstanbul | Intercity Süper Lig
Buzadam
Yükseliş

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
11.12.2022 | 20:50 | Ankara | Kadınlar Süper Lig
GASK
Buzadam

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2022 - 2023 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Kadınlar Süper Lig Bitti 26.11.2022
Sezon Maç Kağıdı 14:30
Narman SK 2 - 4 Çayyolu Gordion
Orta Hakemler: Ahmet Özden    Çizgi Hakemleri: Gökhan Peker, Ela Kara
Tacinur Sıla Aydoğan ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Merve Karataş ( Kaleci Girişi )
Beyza Karasungur ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 00:00
10:55 Ilmira Taipova ( Müge Eryılmaz )
Anastassiya Dubrovskaya ( Mukaddes Buylucu ) 13:11
Anastassiya Dubrovskaya ( Çelme 2 dk. ) 20:09
Victoria Snitko ( Engelleme 2 dk. ) 35:35
35:56 Oksana Shupenko ( Ilmira Taipova )
37:28 Karina Shiptitskaya ( İlkim Dilan Uygun )
41:49 Karina Shiptitskaya ( Kanca 2 dk. )
42:29 Alara Kuchkin ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Anastassiya Dubrovskaya ( Bengisu Tanas , Mukaddes Buylucu ) 43:05
46:58 Oksana Shupenko ( Sertlik 2 dk. )
Sümeyye Çakmak ( Engelleme 2 dk. ) 52:16
52:32 Karina Shiptitskaya
54:11 Alara Kuchkin ( Sopa Savurma 2 dk. )
58:52 Oksana Shupenko ( Sopayla Vurma 2 dk. )
59:21 İlkim Dilan Uygun ( Çelme 2 dk. )
Tacinur Sıla Aydoğan ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Merve Karataş ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
3 Tacinur Sıla Aydoğan 1 Merve Karataş
10 Hazal Kömürcü 49 Beray Derin Okut
Line 1
26 Hannah Renee Street 19 İlkim Dilan Uygun
9 Bengisu Tanas 74 Alara Kuchkin
33 Şeydanur Zoroğlu 68 Oksana Shupenko
55 Anastassiya Dubrovskaya 10 Karina Shiptitskaya
7 Beyza Karasungur 91 Hatice Gizem Tüzgen Dağlı
Line 2
6 Betül Duman 46 Ece Kamalak
67 Victoria Snitko 4 Çiçek Mina Eylen
22 Sümeyye Çakmak 7 Müge Eryılmaz
8 Mukaddes Buylucu 97 Ilmira Taipova
71 Edanur Özen 9 Dilara Lökbaş
Line 3
99 Sümeyye Polat 48 İpek Bakar
29 Cemre Tırpan 87 Doğa Gürel
4 Pınar Turhan 52 İdil Su Memiş
97 Esma Mağ 99 Ekin Özel
24 Kardelen Taşa 79 Ebrar Nisa Canlı
Line 4
88 Hatice Olcay 84 Zümrüt Didar Karagöz
16 Beyzanur Günarlı 28 Ecenur Çağlar
31 Hayrunisa Polat 39 Burcu Anuşoğlu
Antrenörler
Ebubekir Şamil Koç Oleg Vasyliev
- Aslı Çukurkavaklı