ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2022 - 2023
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig
Bitti
28.03.2023
Final
Maç Kağıdı
20:30
Buzadam
6 - 2
Buz Beykoz
Orta Hakemler:
Belli Değil
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Belli Değil
Ruslan
Erokhin
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Daniiar
Sultanov
( Kaleci Girişi )
07:49
Fatih
Tayğar
( Sopa Savurma 2 dk. )
Vladimir
Somsikov
(
Emre Faner
,
Evgenii Lukin
)
08:44
14:12
Fatih
Tayğar
(
İsmet Eren Gökçen
)
Evgenii
Lukin
( Kanca 2 dk. )
17:10
17:53
Mark
Rozanov
(
Gökalp Solak
,
Timofei Filippov
)
Burhanettin
Bakanoğlu
( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. )
24:28
25:54
Gökalp
Solak
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Emre
Faner
(
Emrah Savaş
,
Vladimir Somsikov
)
26:16
27:01
Savaş Canburak
Aktürk
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Artem
Lobanov
(
Emre Faner
,
Vladimir Somsikov
)
30:38
Enes
Demir
( Sopa Savurma 2 dk. )
34:04
41:26
Gökalp
Solak
( Sopa Savurma 2 dk. )
Emre
Faner
43:28
47:57
Gökalp
Solak
( Çelme 2 dk. )
Mola
47:57
47:57
Fatih
Tayğar
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Emre
Faner
(
Evgenii Lukin
)
48:26
50:55
Bairas
Abdullin
( Çelme 2 dk. )
Vladimir
Somsikov
(
Sait Bingöl
,
Emrah Savaş
)
58:55
Ruslan
Erokhin
( Kaleci Çıkışı )
60:00
60:00
Daniiar
Sultanov
( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
69 Ruslan Erokhin
%91 Ş:23 K:21 G:2
51 Daniiar Sultanov
%77 Ş:27 K:21 G:6
52 İbrahim Evren Tokaç
%0 Ş:0 K:0 G:0
32 Eren Demirtürk
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
9 Emrah Savaş
26 Cüneyt Baykan
11 Emre Faner
61 Savaş Canburak Aktürk
8 Artem Lobanov
84 Mark Rozanov
81 Vladimir Somsikov
10 Fatih Tayğar
17 Sait Bingöl
35 İsmet Eren Gökçen
Line 2
5 Evgenii Lukin
27 Timofei Filippov
7 Furkan Şentürk
81 Gökalp Solak
90 Vadim Dubeniuk
77 Taha Afal
35 Enes Demir
74 Bairas Abdullin
33 Burhanettin Bakanoğlu
11 Ömer Faruk Komsöken
Line 3
13 Fatih Cuya
7 Ahmet Hars
47 Eray Akbulut
9 Ahmet Saruhan Karan
18 Abdullah Yayılkan
41 Serkan Gümüş
20 Faruk Güngör
48 Ivan Ponivanov
29 Enes Arda Özkan
4 Murat Can Kızılkaya
Line 4
87 Enis Berkay Durmaz
24 Mehmet Emin Şimşek
44 Ömer Ali Kibar
-
58 Arhan Köksal
-
23 Emirhan Osmanoğlu
-
64 Mustafa Asım Murat
-
Antrenörler
Sergey Kochetkov
Eray Atalı
Dmitrii Kazionov
Fevzi Ufuk Güçlü
Erdal Dursun
-