Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
30.05.2023 | 21:30 | Ankara | U18 Genç Erkekler Ligi
GASK
Kutalmışbey

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
31.05.2023 | 21:30 | Ankara | U18 Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Çayyolu Gordion

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
01.06.2023 | 21:30 | Ankara | U18 Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Yükseliş

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
02.06.2023 | 21:30 | Ankara | U18 Genç Kadınlar Ligi
Çayyolu Gordion
Kutalmışbey

Zeytinburnu Buz Adası
03.06.2023 | 14:30 | İstanbul | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
GASK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
03.06.2023 | 18:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey
Erzurum BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
03.06.2023 | 19:15 | İstanbul | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
03.06.2023 | 21:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Yükseliş

Zeytinburnu Buz Adası
04.06.2023 | 14:30 | İstanbul | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.06.2023 | 18:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Erzurum BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.06.2023 | 19:15 | İstanbul | U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
GASK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.06.2023 | 21:00 | Ankara | U20 Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Kutalmışbey

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2022 - 2023 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
U20 Elit Genç Erkekler Ligi Bitti 20.05.2023
Sezon Maç Kağıdı 16:15
Buzadam 21 - 1 GASK
Orta Hakemler: Belli Değil    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
İbrahim Evren Tokaç ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Gökay Ertürk ( Kaleci Girişi )
Emin İnandı ( Faruk Güngör ) 01:18
Burhanettin Bakanoğlu ( Faruk Güngör , Emin İnandı ) 04:37
Muhammet Sefa Kılıç ( Enes Arda Özkan , Enes Demir ) 08:38
Muhammet Sefa Kılıç ( Tehlikeli Malzeme 2 dk. ) 10:42
Faruk Güngör ( Burhanettin Bakanoğlu ) 10:58
Enes Arda Özkan ( Rıza Yiğit Bekmezci , Eray Akbulut ) 12:25
Emin İnandı ( Fatih Cuya , Faruk Güngör ) 13:33
Emin İnandı ( Sopa Savurma 2 dk. ) 16:54
Eray Akbulut 17:26
İbrahim Evren Tokaç ( Kaleci Çıkışı ) 20:00
Mehmet Osman Hacıosmanoğlu ( Kaleci Girişi ) 20:00
24:31 Musa Oğulcan Koç ( Duvara Savurma 2 dk. )
Faruk Güngör 27:35
Burhanettin Bakanoğlu ( Faruk Güngör ) 28:09
Enes Demir ( Engelleme 2 dk. ) 29:28
Burhanettin Bakanoğlu ( Fatih Cuya ) 29:43
Faruk Güngör ( Muhammet Sefa Kılıç ) 31:28
31:28 Mola
Eray Akbulut ( Çelme 2 dk. ) 34:50
Enes Arda Özkan ( Engelleme 2 dk. ) 35:33
Enes Arda Özkan ( Burhanettin Bakanoğlu ) 37:41
Burhanettin Bakanoğlu ( Faruk Güngör ) 38:00
Enes Arda Özkan ( Muhammet Sefa Kılıç ) 39:37
Muhammet Sefa Kılıç 39:56
Enes Demir ( Enes Arda Özkan , Rıza Yiğit Bekmezci ) 40:41
Eray Akbulut ( Emirhan Osmanoğlu , Fatih Cuya ) 42:32
Mustafa Asım Murat ( Fatih Cuya ) 45:50
48:15 Emir Uluhan Uça ( Kaan Mete Küçük )
Emirhan Osmanoğlu ( Emin İnandı , Eray Akbulut ) 52:50
Emin İnandı ( Eray Akbulut ) 52:57
Fatih Cuya ( Kayra Yiğit Sungur , Emin İnandı ) 53:14
55:25 Emir Uluhan Uça ( Dirsek Atma 2 dk. )
Mehmet Osman Hacıosmanoğlu ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
60:00 Gökay Ertürk ( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
52 İbrahim Evren Tokaç %100 Ş:3 K:3 G:0 30 Gökay Ertürk %69 Ş:68 K:47 G:21
61 Mehmet Osman Hacıosmanoğlu %83 Ş:6 K:5 G:1 26 Mustafa Alp Fındıkoğlu %0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
21 Muhammet Sefa Kılıç 71 Emir Uluhan Uça
13 Fatih Cuya 9 Kaan Mete Küçük
33 Burhanettin Bakanoğlu 6 Musa Oğulcan Koç
20 Faruk Güngör 27 Ahmet Kanlıkoca
10 Enes Arda Özkan 56 Arda Türkdoğdu
Line 2
99 Rıza Yiğit Bekmezci 61 Yüksel Alişan
58 Kayra Yiğit Sungur 67 Ege Can
35 Enes Demir 19 Hüseyin Başyiğit
47 Eray Akbulut 28 Aras Öztürk
97 Emin İnandı 55 Ahmet Öztürk
Line 3
12 Arhan Köksal 78 Mehmet Kerem Yolalan
53 Ömer Ali Kibar 29 Mustafa Kamil Türkmen
66 Hüseyin Kamil Tuna Kaya 22 Miraç Orhan Demir
64 Mustafa Asım Murat 1 Kaan Deveci
9 Emirhan Osmanoğlu 31 Fırat Güler
Antrenörler
Sergey Kochetkov Olcay Lökbaş
Emrah Savaş -
Artem Lobanov -