ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Buzadam
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Erzurum BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
Birinci Lig
Buz Korsanları
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2022 - 2023
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
U18 Genç Kadınlar Ligi
Bitti
20.06.2023
A Grubu
Maç Kağıdı
15:30
Yükseliş
0 - 10
İstanbul BB
Orta Hakemler:
Süleyman Kaan Leblebicioğlu, Gonca Serin
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Belli Değil
Eylül
Bozdoğan
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Erva Su
Kanat
( Kaleci Girişi )
Ayten Sude
Serin
( Çelme 2 dk. )
01:04
Güneş Şeyma
Aymelek
( Engelleme 2 dk. )
03:17
03:32
Elif Nur
Kaya
(
Fikriye Begüm Kızıltoprak
)
04:57
İlayda
Koptekin
( Çelme 2 dk. )
Tuana
Gücelioğlu
( Çelme 2 dk. )
07:49
08:56
Elif Nur
Kaya
17:04
Elif Nur
Kaya
23:14
Fatma Bengisu
Açarı
(
Amina Bulut
)
24:20
Nisa Alya
Erdöş
(
Elif Nur Kaya
,
Fikriye Begüm Kızıltoprak
)
Özgür Ilgın
Bacanlı
( Sopayla Vurma 2 dk. )
31:47
33:32
Erva Su
Kanat
( Kaleci Çıkışı )
33:32
Ada
Akınç
( Kaleci Girişi )
36:44
Fikriye Begüm
Kızıltoprak
( Sopayla Vurma 2 dk. )
38:01
Elif Nur
Kaya
(
Nisa Alya Erdöş
)
Güneş Şeyma
Aymelek
( Kanca 2 dk. )
39:50
Ayten Sude
Serin
( Çelme 2 dk. )
40:11
41:17
Nisa Alya
Erdöş
(
Elif Nur Kaya
,
Fikriye Begüm Kızıltoprak
)
Nehir
Uzun
( Tutma 2 dk. )
42:22
Güneş Şeyma
Aymelek
( Engelleme 2 dk. )
43:58
Nehir
Uzun
( Çelme 2 dk. )
47:41
53:26
Nisa Alya
Erdöş
55:08
Elif Nur
Kaya
59:21
Elif Nur
Kaya
(
Nisa Alya Erdöş
,
Yasemin Altınkaya
)
Eylül
Bozdoğan
( Kaleci Çıkışı )
60:00
60:00
Ada
Akınç
( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
36 Eylül Bozdoğan
%85 Ş:67 K:57 G:10
32 Erva Su Kanat
%100 Ş:3 K:3 G:0
-
1 Ada Akınç
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
66 Özgür Ilgın Bacanlı
63 Zeynep Nihan Pekçay
14 Işıl Sümer
23 Rabia Valeria Kaya
9 Güneş Şeyma Aymelek
9 Elif Nur Kaya
1 İnci Erçin
81 Fikriye Begüm Kızıltoprak
5 Ayten Sude Serin
73 Nisa Alya Erdöş
Line 2
11 Ecem Serap
15 Emine Cansu Özişçi
3 Tuana Gücelioğlu
60 Amina Bulut
28 Zeynep Sude Gözel
17 Yeliz Hatipoğlu
77 Ceylin Eyyüpoğlu
30 İlayda Koptekin
95 Nehir Sena Gürcan
16 Fatma Bengisu Açarı
Line 3
53 Nehir Uzun
18 İpek Sedef
46 Su Yücel
21 İlayda Özyer
22 Duru Atay
92 Yasemin Altınkaya
25 Defne Saltık
-
17 İnci Ozan
-
Antrenörler
İbrahim Oğuz
Sadık Tüfekci
Mert Akgün
-
Anatoly Tsvetkov
-