Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
02.07.2024 | 18:45 | İstanbul | Yıldız A
İstanbul BB
Yükseliş

Zeytinburnu Buz Adası
02.07.2024 | 18:45 | İstanbul | Yıldız A
Zeytinburnu
GASK

Zeytinburnu Buz Adası
02.07.2024 | 21:00 | İstanbul | Yıldız A
Çayyolu Gordion
Kocaeli

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
02.07.2024 | 21:00 | İstanbul | Yıldız A
Buzadam
Samsun GSİSK

 




Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.


2022 - 2023 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız A Bitti 23.05.2023
Doğu Grubu Maç Kağıdı 20:10
Kutalmışbey 0 - 21 Yükseliş
Orta Hakemler: Can Kaya, Süleyman Kaan Leblebicioğlu    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
Kaan Mustafa Erter ( Kaleci Girişi ) 00:00
00:00 Eylül Bozdoğan ( Kaleci Girişi )
03:27 Tuna Gücelioğlu ( Efe Berk Karabulut )
09:15 Efe Berk Karabulut ( Tuna Gücelioğlu )
10:30 Kaan Demir Özen
11:30 Efe Berk Karabulut ( Tuna Gücelioğlu )
12:05 Tuna Gücelioğlu
Mehmet Yasin Karakoç ( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. ) 14:34
16:05 Tuna Gücelioğlu ( Efe Berk Karabulut )
17:10 Tuna Gücelioğlu ( Kaan Demir Özen )
19:50 Tuna Gücelioğlu
21:01 Ahmet Uygar Karaca
27:10 Efe Berk Karabulut ( Erinç Arısoy )
30:02 Tuna Gücelioğlu ( Efe Berk Karabulut )
31:52 Tevfik Can Kocabaş ( İpek Ejderoğlu )
Baran Kuş ( Duvara Savurma 2 dk. ) 35:44
36:05 Erinç Arısoy ( Efe Berk Karabulut )
36:58 Tevfik Can Kocabaş
38:35 Tevfik Can Kocabaş
40:10 Tuna Gücelioğlu ( Kaan Demir Özen )
46:20 Efe Berk Karabulut
47:01 Efe Berk Karabulut
49:01 Tevfik Can Kocabaş ( Özgür Ilgın Bacanlı )
51:32 Ahmet Uygar Karaca ( Tevfik Can Kocabaş )
54:15 Ahmet Uygar Karaca ( Doruk Erçin )
58:52 Ahmet Uygar Karaca ( Fazla Adam PA )
59:59 Ahmet Uygar Karaca ( Fazla Adam PA )
60:00 Eylül Bozdoğan ( Kaleci Çıkışı )
Kaan Mustafa Erter ( Kaleci Çıkışı ) 60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
6 Kaan Mustafa Erter %36 Ş:33 K:12 G:21 36 Eylül Bozdoğan %100 Ş:3 K:3 G:0
- 30 Ömer Tuna Türdü
Line 1
32 Yavuzhan Sülü 24 Kaan Demir Özen
15 Beren Su Atasoy 8 Doruk Erçin
55 Eyüp Eren Yergün 61 Kemal Efe Ertaş
4 Çınar Işık 87 Tevfik Can Kocabaş
8 Elanur Aydın 40 Ahmet Uygar Karaca
Line 2
16 Zeynep Gürcan 27 Tuna Gücelioğlu
44 Sude Çelik 97 Efe Berk Karabulut
90 Ecrin Eşiyok 13 Erinç Arısoy
21 Zeynep Su Karaoğlu 2 İpek Gümüş
23 Muzaffer Efe Karısli 22 Duru Atay
Line 3
22 Yiğit Berk Şimşek 95 Zeynep Aslı Özcan
9 Ramazan Efe Bocutcu 7 İpek Ejderoğlu
33 Mehmet Yasin Karakoç 25 Defne Saltık
29 Mustafa Kaya 66 Özgür Ilgın Bacanlı
77 Baran Kuş 55 Batuhan Atakul
Line 4
26 Behçet Furkan Tozlu -
Antrenörler
Göktürk Taşdemir İbrahim Oğuz
- Mert Akgün
- Anatoly Tsvetkov