ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Zeytinburnu Buz Adası
05.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
Gümüş Patenler
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Buzadam
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2022 - 2023
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Yıldız A
Bitti
01.06.2023
A Grubu
Maç Kağıdı
20:10
Çayyolu Gordion
18 - 0
Kutalmışbey
Orta Hakemler:
Serkan Kocakara, Ali Demirci
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Belli Değil
Beray Derin
Okut
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Kaan Mustafa
Erter
( Kaleci Girişi )
Emir
Tekbaş
00:45
Kaan Berk
Pilavcı
(
Aspen Audrey Tait
)
06:35
Cuma İlke
Sarıkaya
(
Doruk Özen
)
08:25
Mustafa Buğra
Çınar
16:10
Mira Ada
Kafdağlı
(
Mert Kerem Yılmaz
)
17:00
Yusuf Utku
Şafak
20:13
Mustafa Buğra
Çınar
(
Yusuf Utku Şafak
)
21:45
24:37
Ecrin
Eşiyok
( Engelleme 2 dk. )
Yusuf Utku
Şafak
27:00
29:14
Eyüp Eren
Yergün
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Yusuf Utku
Şafak
(
Emir Tekbaş
)
31:18
Emir
Tekbaş
34:30
Yusuf Utku
Şafak
37:40
Yusuf Utku
Şafak
39:45
40:55
Mehmet Yasin
Karakoç
( Çelme 2 dk. )
Mira Ada
Kafdağlı
(
Mustafa Buğra Çınar
)
46:20
Mustafa Buğra
Çınar
47:25
Emir
Tekbaş
(
Yusuf Utku Şafak
)
51:20
Aspen Audrey
Tait
(
Emir Tekbaş
,
Yusuf Utku Şafak
)
55:30
Yusuf Utku
Şafak
(
Emir Tekbaş
,
Aspen Audrey Tait
)
56:20
Mira Ada
Kafdağlı
58:00
59:37
Mehmet Yasin
Karakoç
( Çelme 2 dk. )
60:00
Kaan Mustafa
Erter
( Kaleci Çıkışı )
Beray Derin
Okut
( Kaleci Çıkışı )
60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
49 Beray Derin Okut
%100 Ş:6 K:6 G:0
6 Kaan Mustafa Erter
%60 Ş:46 K:28 G:18
Line 1
42 Mustafa Buğra Çınar
32 Yavuzhan Sülü
87 Kaan Berk Pilavcı
33 Mehmet Yasin Karakoç
8 Bade Begüm Çevik
55 Eyüp Eren Yergün
24 Doruk Özen
4 Çınar Işık
97 Mira Ada Kafdağlı
90 Ecrin Eşiyok
Line 2
19 Cuma İlke Sarıkaya
15 Beren Su Atasoy
17 İncisu Güzgü
26 Behçet Furkan Tozlu
79 Emir Tekbaş
16 Zeynep Gürcan
51 Aspen Audrey Tait
44 Sude Çelik
82 Yusuf Utku Şafak
21 Zeynep Su Karaoğlu
Line 3
13 Nur Yağmur Özbaş
9 Ramazan Efe Bocutcu
33 Mert Kerem Yılmaz
77 Baran Kuş
-
23 Muzaffer Efe Karısli
-
22 Yiğit Berk Şimşek
-
29 Mustafa Kaya
Line 4
-
30 Ümit Ege Çelen
Antrenörler
Aslı Çukurkavaklı
Göktürk Taşdemir
Hatice Gizem Tüzgen Dağlı
-