ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Zeytinburnu Buz Adası
05.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
Gümüş Patenler
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Buzadam
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2022 - 2023
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Minikler Ligi
Bitti
18.06.2023
Minikler Ligi
Maç Kağıdı
14:00
Buzadam
0 - 0
Yükseliş
Orta Hakemler:
Belli Değil
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Belli Değil
Takım Kadroları
Kaleciler
47 Seyid Ali Ceylan
%0 Ş:0 K:0 G:0
99 Sarp Gökmen Algıer
%0 Ş:0 K:0 G:0
19 Mehmet Alp Tanyer
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
Line 1
5 Poyraz Şahin
4 Oktay Hüseyin Ateş
24 Necati Karan Özşirin
17 Rüzgar Öcal
10 Ediz Ateş Açıkgöz
38 Mehmet Orhan
9 Mehmet Çınar Gübül
6 Alp Sıraç Ateş
1 Mehmet Ali Kaya
8 Ege Ayça
Line 2
88 Emin Zihni Tınaz
77 Uzay Haspişiren
44 Osman Yavuz
7 Ege Akman
58 Gülce Nas Sungur
52 Ata Miraç Ateş
99 Muhammed Ertuğrul Balcı
28 Can Seymur Mursaloğlu
8 Yaren Avcu
5 Taha Aras Uslu
Line 3
57 Elif Tiryaki
32 Emir Eroğlu
36 Melike Emine Nayir
14 Muhammet Cansın Daşdemir
34 Abdurrahman Ceylan
39 Ateş Melih Tercan
69 Azra Zeynep Karaveli
80 Çağan Ali Şengüner
-
81 Ahmet Burak Sakaltaş
Line 4
-
55 Sarp Okyanus Semiz
-
21 Mustafa Kerem Kızıltaş
-
78 Ahmet Ömer Oğuz
Antrenörler
Emrah Savaş
İbrahim Oğuz
Erdal Dursun
Mert Akgün
-
Sertaç Alkan