ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Buzadam
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Erzurum BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
Birinci Lig
Buz Korsanları
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2022 - 2023
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
U18 Genç Kadınlar Ligi
Bitti
23.06.2023
Sıralama Maçları
Maç Kağıdı
21:30
Çayyolu Gordion
12 - 2
Kayseri Spor
Orta Hakemler:
Belli Değil
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Belli Değil
Beray Derin
Okut
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Azra Cansu
Fıçıcı
( Kaleci Girişi )
Yaz
Günsür
(
Çiçek Mina Eylen
)
00:24
Yaz
Günsür
(
İdil Su Memiş
)
02:07
İdil Su
Memiş
(
Çiçek Mina Eylen
)
09:48
İpek
Bakar
( Çelme 2 dk. )
27:01
İdil Su
Memiş
(
Ekin Özel
)
28:03
Elif
Kamalak
29:25
Elif
Kamalak
31:48
Beray Derin
Okut
( Kaleci Çıkışı )
31:48
Burcu
Anuşoğlu
( Kaleci Girişi )
31:48
Çiçek Mina
Eylen
( Tutma 2 dk. )
32:39
Yaz
Günsür
( Çelme 2 dk. )
35:23
İdil Su
Memiş
(
İpek Bakar
)
38:02
Çiçek Mina
Eylen
(
Elif Kamalak
)
39:31
Çiçek Mina
Eylen
42:54
44:22
Şeyma
Akar
(
Ayşegül Yavuz
)
Çiçek Mina
Eylen
(
Ekin Özel
)
49:06
İpek
Bakar
(
İdil Su Memiş
)
54:17
56:25
Ayşegül
Yavuz
Yaz
Günsür
( Tutma 2 dk. )
56:25
Elif
Kamalak
58:14
Burcu
Anuşoğlu
( Kaleci Çıkışı )
60:00
60:00
Azra Cansu
Fıçıcı
( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
49 Beray Derin Okut
%88 Ş:17 K:15 G:2
41 Azra Cansu Fıçıcı
%62 Ş:32 K:20 G:12
39 Burcu Anuşoğlu
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
Line 1
95 Elif Kamalak
39 Emsal Koçyiğit
4 Çiçek Mina Eylen
28 Ayşe Amine Akman
11 Yaz Günsür
16 İrem Şimşek
99 Ekin Özel
25 Merve Nur Feraho
52 İdil Su Memiş
34 Dilara Ekmen
Line 2
15 Ekinsu Keskinol
36 Necla Çelebi
48 İpek Bakar
40 Zehra Soğman
84 Zümrüt Didar Karagöz
35 Ecrin Muz
24 Berrak Aldemir
14 Sema Nur Tavlı
79 Ebrar Nisa Canlı
12 Ayşegül Yavuz
Line 3
59 Begüm Çınar
4 Şeyma Akar
28 Ecenur Çağlar
18 Havva Nur Ülkü
96 Azra Fatma Adın
-
Antrenörler
Aslı Çukurkavaklı
-
Hatice Gizem Tüzgen Dağlı
-