ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Buzadam
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Erzurum BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
Birinci Lig
Buz Korsanları
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2022 - 2023
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
U18 Genç Kadınlar Ligi
Bitti
23.06.2023
Yarı Final
Maç Kağıdı
12:30
Buzadam
11 - 1
GASK
Orta Hakemler:
Belli Değil
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Belli Değil
Azra Naz
Sert
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Nur Neval
Tek
( Kaleci Girişi )
10:29
Elif Sare
Çaba
( Çelme 2 dk. )
Berfin
Büyükdağ
(
Sena Yavuz
)
12:00
12:50
Ceylin
Daştan
( Çelme 2 dk. )
Safiye
Çağdaş
(
Sena Yavuz
,
Sidre Deniz Hacıosmanoğlu
)
18:49
Sidre Deniz
Hacıosmanoğlu
21:16
Melis
Arslan
( Çelme 2 dk. )
22:35
İana
Bozbei
( Duvara Savurma 2 dk. )
24:22
26:09
Doğa
Kadıoğlu
( Yüksek Sopa 2 dk. )
28:07
Irmak
Gerez
İana
Bozbei
(
Berfin Büyükdağ
)
29:53
32:59
Elif Sare
Çaba
( Çelme 2 dk. )
Sena
Yavuz
(
Melis Arslan
)
33:05
İana
Bozbei
33:22
35:10
Nur Neval
Tek
( Kaleci Çıkışı )
35:10
Zeynep Nur
Koçak
( Kaleci Girişi )
Azra Naz
Sert
( Kaleci Çıkışı )
40:00
Azra Betül
Kılaç
( Kaleci Girişi )
40:00
Melis
Arslan
45:44
İana
Bozbei
46:52
Nadja
Abed
50:13
Melis
Arslan
(
Berfin Büyükdağ
,
İana Bozbei
)
51:11
Berfin
Büyükdağ
(
Sena Yavuz
,
Fatma Zülal Kadıoğlu
)
53:50
55:06
Ceylin
Daştan
( Çelme 2 dk. )
Sidre Deniz
Hacıosmanoğlu
( Çelme 2 dk. )
57:03
Azra Betül
Kılaç
( Kaleci Çıkışı )
60:00
60:00
Zeynep Nur
Koçak
( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
77 Azra Naz Sert
%83 Ş:6 K:5 G:1
66 Nur Neval Tek
%92 Ş:42 K:39 G:6
1 Azra Betül Kılaç
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Zeynep Nur Koçak
%66 Ş:15 K:10 G:5
Line 1
44 Sena Yavuz
24 Irmak Gerez
25 Safiye Çağdaş
44 Yağmur Aslanoğlu
8 Melis Arslan
81 Ceylin Daştan
62 Berfin Büyükdağ
85 Elif Elanaz Şahin
91 Sidre Deniz Hacıosmanoğlu
17 Ecrin Er
Line 2
9 Nadja Abed
20 Zehra Naz Mete
14 Melisa Çağdaş
48 Deren Aksay
18 İana Bozbei
94 Elif Sare Çaba
88 Dolunay Beren Erbakan
4 Doğa Kadıoğlu
4 Amina Iablokova
25 Nil Selis Ergül
Line 3
29 Ayten Kılaç
97 Ulya Ada Güneş
57 Tuana Kaya
10 Zeynep Gedikli
95 Fatma Zülal Kadıoğlu
13 Yaren Pala
-
14 Elif Rümeysa Yiğitaslan
Antrenörler
Artem Lobanov
Olcay Lökbaş
Sergey Kochetkov
İbrahim Kaan Özgencil
-
Doğa Selçuk