ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Buzadam
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Erzurum BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
Birinci Lig
Buz Korsanları
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2022 - 2023
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
U18 Genç Kadınlar Ligi
Bitti
24.06.2023
Final
Maç Kağıdı
20:30
Buzadam
4 - 2
İstanbul BB
Orta Hakemler:
Belli Değil
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Belli Değil
Azra Naz
Sert
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Erva Su
Kanat
( Kaleci Girişi )
Safiye
Çağdaş
( Kural Dışı Vurma 2 dk. )
00:47
Safiye
Çağdaş
( Kanca 2 dk. )
05:20
05:22
Elif Nur
Kaya
(
Nisa Alya Erdöş
)
06:03
Rabia Valeria
Kaya
( Sopayla Vurma 2 dk. )
10:14
Zeynep Nihan
Pekçay
( Sopayla Vurma 2 dk. )
10:39
Elif Nur
Kaya
Safiye
Çağdaş
( Çelme 2 dk. )
11:40
12:27
Elif Nur
Kaya
( Çelme 2 dk. )
Melis
Arslan
(
Sena Yavuz
)
21:09
21:48
Zeynep Nihan
Pekçay
( Kanca 2 dk. )
27:39
Rabia Valeria
Kaya
( Çelme 2 dk. )
29:58
Zeynep Nihan
Pekçay
( Kanca 2 dk. )
İana
Bozbei
(
Melis Arslan
)
30:07
Sena
Yavuz
(
İana Bozbei
)
30:53
32:15
İlayda
Koptekin
( Çelme 2 dk. )
36:33
Zeynep Nihan
Pekçay
( Kanca 2 dk. )
Mola
36:33
37:08
Nisa Alya
Erdöş
( Kural Dışı Vurma 2 dk. )
Melis
Arslan
40:48
53:27
Rabia Valeria
Kaya
( Engelleme 2 dk. )
Safiye
Çağdaş
( Engelleme 2 dk. )
54:24
Melis
Arslan
( Yüksek Sopa 2 dk. )
57:57
60:00
Erva Su
Kanat
( Kaleci Çıkışı )
Azra Naz
Sert
( Kaleci Çıkışı )
60:00
Takım Kadroları
Kaleciler
77 Azra Naz Sert
%80 Ş:10 K:8 G:2
32 Erva Su Kanat
%92 Ş:52 K:48 G:4
1 Azra Betül Kılaç
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Ada Akınç
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
44 Sena Yavuz
23 Rabia Valeria Kaya
25 Safiye Çağdaş
63 Zeynep Nihan Pekçay
18 İana Bozbei
81 Fikriye Begüm Kızıltoprak
8 Melis Arslan
9 Elif Nur Kaya
62 Berfin Büyükdağ
73 Nisa Alya Erdöş
Line 2
14 Melisa Çağdaş
15 Emine Cansu Özişçi
9 Nadja Abed
60 Amina Bulut
91 Sidre Deniz Hacıosmanoğlu
17 Yeliz Hatipoğlu
88 Dolunay Beren Erbakan
30 İlayda Koptekin
4 Amina Iablokova
16 Fatma Bengisu Açarı
Line 3
29 Ayten Kılaç
21 İlayda Özyer
57 Tuana Kaya
92 Yasemin Altınkaya
95 Fatma Zülal Kadıoğlu
18 İpek Sedef
Antrenörler
Sergey Kochetkov
Sadık Tüfekci
Artem Lobanov
-