ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
09.05.2024 | 20:00 | Ankara |
Yıldız A
Kutalmışbey
GASK
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
09.05.2024 | 20:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Zeytinburnu
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
09.05.2024 | 21:45 | Ankara |
Yıldız A
Yükseliş
Çayyolu Gordion
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
10.05.2024 | 20:00 | Ankara |
Yıldız A
Çayyolu Gordion
Kutalmışbey
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
10.05.2024 | 20:30 | İstanbul |
Yıldız A
İstanbul BB
Buzadam
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
10.05.2024 | 21:45 | Ankara |
Yıldız A
GASK
Yükseliş
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.05.2024 | 20:30 | İstanbul |
Birinci Lig
Buz Korsanları
Erzurum BB
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
11.05.2024 | 20:30 | Ankara |
Kadınlar Birinci Lig
Yükseliş
Buz Korsanları
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
12.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Zeytinburnu
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
12.05.2024 | 20:30 | Ankara |
Kadınlar Birinci Lig
Yükseliş
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
13.05.2024 | 19:30 | İstanbul |
Yıldız A
Zeytinburnu
İstanbul BB
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
13.05.2024 | 20:00 | Ankara |
Yıldız A
Çayyolu Gordion
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
13.05.2024 | 21:45 | Ankara |
Yıldız A
Yükseliş
Kutalmışbey
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
15.05.2024 | 20:00 | Ankara |
U20 Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey
Çayyolu Gordion
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
15.05.2024 | 20:30 | İstanbul |
Kadınlar Birinci Lig
Buz Beykoz
Buz Korsanları
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
16.05.2024 | 20:00 | Ankara |
U20 Genç Erkekler Ligi
GASK
Yükseliş
Zeytinburnu Buz Adası
16.05.2024 | 21:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
Buzadam
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2023 - 2024
Zeytinburnu Buz Adası/İstanbul
Intercity Süper Lig
Bitti
06.01.2024
Sezon
Maç Kağıdı
16:30
Zeytinburnu
4 - 8
Buzadam
Orta Hakemler:
Belli Değil
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Belli Değil
Tolga
Bozacı
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Dmitrii
Menshatov
( Kaleci Girişi )
01:31
Serkan
Gümüş
( Kanca 2 dk. )
Boris
Levitskıı
( Engelleme 2 dk. )
04:57
05:35
Serkan
Gümüş
(
Evgenii Lukin
,
Bertan Demirdelen
)
Boris
Levitskıı
( Sertlik 2 dk. )
06:34
Valentin
Nikonorov
(
Ömer Faruk Kars
)
07:00
16:02
Evgenii
Lukin
Valentin
Nikonorov
( Çelme 2 dk. )
23:53
Bedir Baran
Bayazit
( Kanca 2 dk. )
24:14
26:44
Mikhail
Kalashnikov
(
Roman Darin
,
Emre Faner
)
Bedir Baran
Bayazit
( Sopayla Vurma 2 dk. )
27:15
Bedir Baran
Bayazit
( Kötü Davranış 10 dk. )
27:15
27:38
Furkan
Şentürk
( Tutma 2 dk. )
Konstantin
Kuchkin
( Yüksek Sopa 5 dk. )
29:19
Konstantin
Kuchkin
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
29:19
Kemal Can
Aydin
( Sertlik 2 dk. )
30:19
30:19
Bertan
Demirdelen
( Sertlik 2 dk. )
30:41
Evgenii
Lukin
( Çelme 2 dk. )
30:55
Mikhail
Kalashnikov
( Engelleme 2 dk. )
32:32
Mola
Valentin
Nikonorov
35:24
Oğuz
Karakoç
36:47
38:45
Emre
Faner
( Çelme 2 dk. )
39:42
Roman
Darin
( Duvara Savurma 2 dk. )
41:46
Serkan
Gümüş
43:00
Roman
Darin
46:03
Emre
Faner
( Çelme 2 dk. )
Kerem
Altun
( Kötü Davranış 2 dk. )
46:33
46:40
Bertan
Demirdelen
(
Mikhail Kalashnikov
)
46:57
Mikhail
Kalashnikov
( Sopayla Vurma 2 dk. )
48:13
Serkan
Gümüş
(
Evgenii Lukin
)
50:19
Roman
Darin
( Tutma 2 dk. )
Matvei
Pimenov
(
Ömer Faruk Kars
,
Efim Mishkin
)
51:44
Tolga
Bozacı
( Kaleci Çıkışı )
52:00
Kayra
Aydos
( Kaleci Girişi )
52:00
52:01
Mikhail
Kalashnikov
(
Abdullah Yayılkan
)
53:49
Evgenii
Lukin
( Kanca 2 dk. )
54:15
Roman
Darin
( Duvara Savurma 2 dk. )
56:09
Emre
Faner
( Engelleme 2 dk. )
59:56
Roman
Darin
( Engelleme 2 dk. )
Kayra
Aydos
( Kaleci Çıkışı )
60:00
60:00
Dmitrii
Menshatov
( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Tolga Bozacı
%70 Ş:24 K:17 G:7
50 Dmitrii Menshatov
%91 Ş:46 K:42 G:4
20 Kayra Aydos
%100 Ş:2 K:2 G:0
33 Furkan Duran
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
7 Boris Levitskıı
11 Emre Faner
3 Kemal Can Aydin
97 Fatih Faner
78 Efim Mishkin
74 Maksim Karpushin
72 Konstantin Kuchkin
41 Serkan Gümüş
41 Oğuz Karakoç
63 Roman Darin
Line 2
11 Bedir Baran Bayazit
5 Evgenii Lukin
59 Matvei Pimenov
7 Furkan Şentürk
77 Valentin Nikonorov
12 Mikhail Kalashnikov
8 Ömer Faruk Kars
35 Enes Demir
10 Osman Emin Meydancı
95 Bertan Demirdelen
Line 3
55 Arhan Kuzey Girgin
69 Ivan Shagin
23 Arif Eren Şahin
58 Kayra Yiğit Sungur
21 Kerem Altun
18 Abdullah Yayılkan
99 Muhammet Hamza Karaman
29 Enes Arda Özkan
24 Abdullah Suat Kanat
72 Deniz Berke Albayrak
Line 4
12 Hakan Özkılıç
9 Emirhan Osmanoğlu
29 Kerem Çubukcu
53 Ömer Ali Kibar
66 Serdar Ali Gök
10 Emin İnandı
88 Kerem Arslanoğlu
92 Ömer Faruk Altay
-
64 Mustafa Asım Murat
Antrenörler
Yavuz Karakoç
Sergey Kochetkov
Selim Ercan Kuntel
Fevzi Ufuk Güçlü