ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
09.05.2024 | 20:00 | Ankara |
Yıldız A
Kutalmışbey
GASK
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
09.05.2024 | 20:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Zeytinburnu
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
09.05.2024 | 21:45 | Ankara |
Yıldız A
Yükseliş
Çayyolu Gordion
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
10.05.2024 | 20:00 | Ankara |
Yıldız A
Çayyolu Gordion
Kutalmışbey
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
10.05.2024 | 20:30 | İstanbul |
Yıldız A
İstanbul BB
Buzadam
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
10.05.2024 | 21:45 | Ankara |
Yıldız A
GASK
Yükseliş
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
11.05.2024 | 20:30 | İstanbul |
Birinci Lig
Buz Korsanları
Erzurum BB
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
11.05.2024 | 20:30 | Ankara |
Kadınlar Birinci Lig
Yükseliş
Buz Korsanları
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
12.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Zeytinburnu
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
12.05.2024 | 20:30 | Ankara |
Kadınlar Birinci Lig
Yükseliş
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
13.05.2024 | 19:30 | İstanbul |
Yıldız A
Zeytinburnu
İstanbul BB
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
13.05.2024 | 20:00 | Ankara |
Yıldız A
Çayyolu Gordion
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
13.05.2024 | 21:45 | Ankara |
Yıldız A
Yükseliş
Kutalmışbey
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
15.05.2024 | 20:00 | Ankara |
U20 Genç Erkekler Ligi
Kutalmışbey
Çayyolu Gordion
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
15.05.2024 | 20:30 | İstanbul |
Kadınlar Birinci Lig
Buz Beykoz
Buz Korsanları
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
16.05.2024 | 20:00 | Ankara |
U20 Genç Erkekler Ligi
GASK
Yükseliş
Zeytinburnu Buz Adası
16.05.2024 | 21:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
Buzadam
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2023 - 2024
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig
Bitti
22.03.2024
Final
Maç Kağıdı
20:30
Buzadam
10 - 1
İstanbul BB
Orta Hakemler:
Belli Değil
Çizgi Hakemleri:
Belli Değil, Belli Değil
Dmitrii
Menshatov
( Kaleci Girişi )
00:00
00:00
Savelii
Voronov
( Kaleci Girişi )
01:47
Vladislav
Tunik
( Sopayla Vurma 2 dk. )
03:46
Alexsei
Tsarev
( Kanca 2 dk. )
06:51
Gafar
Satarov
( Sopa Tutma 2 dk. )
Serkan
Gümüş
(
Evgenii Lukin
,
Mikhail Kalashnikov
)
08:36
Fatih
Faner
( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. )
11:49
11:49
Ömer
Güngör
( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. )
Maksim
Karpushin
( Kanca 2 dk. )
13:06
Maksim
Karpushin
16:45
Serkan
Gümüş
(
Mikhail Kalashnikov
,
Evgenii Lukin
)
24:03
Roman
Darin
( Dirsek Atma 2 dk. )
24:24
Evgenii
Lukin
( Sopayla Vurma 2 dk. )
27:50
Fatih
Faner
( Sopa Savurma 2 dk. )
31:49
Mikhail
Kalashnikov
(
Fatih Faner
,
Emre Faner
)
36:26
Serkan
Gümüş
( Sopa Tutma 2 dk. )
36:34
41:32
Osman Suat
Çolak
( Engelleme 2 dk. )
41:32
Alexsei
Tsarev
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Fatih
Faner
(
Mikhail Kalashnikov
,
Serkan Gümüş
)
42:24
Evgenii
Lukin
( Kanca 2 dk. )
42:59
Emre
Faner
(
Mikhail Kalashnikov
)
43:50
Enes
Demir
(
Evgenii Lukin
)
46:20
Emre
Faner
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
47:01
47:05
Savelii
Voronov
( Kaleci Çıkışı )
47:05
Baha
Bakar
( Kaleci Girişi )
Maksim
Karpushin
(
Evgenii Lukin
)
49:10
49:10
Baha
Bakar
( Kaleci Çıkışı )
49:10
Savelii
Voronov
( Kaleci Girişi )
49:44
Çağan Ege
Odabaş
(
Zafer Şerik
,
Ogün Kadir Uzunali
)
Bertan
Demirdelen
(
Serkan Gümüş
,
Maksim Karpushin
)
52:03
Fatih
Faner
( Çelme 2 dk. )
52:57
Mikhail
Kalashnikov
(
Fatih Faner
)
56:30
Mola
56:55
59:12
Ogün Kadir
Uzunali
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Dmitrii
Menshatov
( Kaleci Çıkışı )
60:00
60:00
Savelii
Voronov
( Kaleci Çıkışı )
Takım Kadroları
Kaleciler
50 Dmitrii Menshatov
%96 Ş:25 K:24 G:1
66 Savelii Voronov
%75 Ş:37 K:28 G:9
33 Furkan Duran
%0 Ş:0 K:0 G:0
60 Baha Bakar
%50 Ş:2 K:1 G:1
Line 1
11 Emre Faner
88 Ogün Kadir Uzunali
97 Fatih Faner
4 Murat Can Kızılkaya
12 Mikhail Kalashnikov
92 Osman Suat Çolak
63 Roman Darin
47 Gafar Satarov
35 Enes Demir
52 Çağan Ege Odabaş
Line 2
5 Evgenii Lukin
41 Alexsei Tsarev
7 Furkan Şentürk
25 Ömer Güngör
95 Bertan Demirdelen
5 Muhammed Sefa Kavaz
74 Maksim Karpushin
93 Vladislav Tunik
41 Serkan Gümüş
24 Ferhat Bakal
Line 3
69 Ivan Shagin
12 Kaan Bahadır
99 Rıza Yiğit Bekmezci
11 Mehmet Ergene
10 Emin İnandı
17 Mehmet Ayberk Karadağ
92 Ömer Faruk Altay
19 Enis Kızıltoprak
53 Ömer Ali Kibar
29 Sarp Demirezen
Line 4
58 Kayra Yiğit Sungur
87 Ali Nail Cömert
9 Emirhan Osmanoğlu
40 Ozan Göz
64 Mustafa Asım Murat
23 Zafer Şerik
-
15 Rüzgar Koç
-
16 Demir Toksoy
Antrenörler
Sergey Kochetkov
Arkadii Belousov
Fevzi Ufuk Güçlü
Muhammed Sefa Takar
-
Sadık Tüfekci