ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 20:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 20:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Yükseliş
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Zeytinburnu
Yükseliş
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Yükseliş
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Antalyaspor
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul BB
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
Antalyaspor
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
İstanbul BB
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Zeytinburnu
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Antalyaspor
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2014 - 2015
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig
Bitti
01.02.2015
Sezon
Maç Kağıdı
17:30
Koç Üni
0 - 8
İzmir BB
Orta Hakemler:
Onur Öztürk
Çizgi Hakemleri:
Hasan Erol, Hüseyin Demir
01:36
Alihan
Demirer
( Fazla Adam 2 dk. )
05:40
Alper
Tanç
( Fazla Adam 2 dk. )
06:08
Gürkan
Çetinkaya
( Duvara Savurma 2 dk. )
08:24
Erdoğan
Coşkun
(
Batuhan Akay
)
Sean Rıchard
Sınger
( Tehlikeli Malzeme 2 dk. )
11:42
12:41
Yusuf
Halil
(
Serkan Gümüş
)
Cem
Yetişmişoğlu
( Duvara Savurma 2 dk. )
14:38
20:34
Serkan
Gümüş
(
Yusuf Halil
,
Ogün Kadir Uzunali
)
Brian Thomas
Dunford
( Engelleme 2 dk. )
29:48
Can
Özlü
( Fazla Adam 2 dk. )
31:52
Brian Thomas
Dunford
( Yüksek Sopa 2 dk. )
33:13
Brian Thomas
Dunford
( Yüksek Sopa 2 dk. )
33:13
37:03
Aykut
Koç
(
Serkan Gümüş
)
41:41
Erdoğan
Coşkun
(
Alihan Demirer
)
43:24
Aykut
Koç
(
Erdoğan Coşkun
)
44:37
Oğuzhan
Başak
(
Serkan Gümüş
,
Batuhan Akay
)
45:05
Batuhan
Akay
(
Erdoğan Coşkun
)
46:40
Batuhan
Akay
( Fazla Adam 2 dk. )
Brian Thomas
Dunford
( Arkadan İtme 2 dk. )
57:44
Brian Thomas
Dunford
( Oyun Kötü Davranış 2 dk. )
57:44
Brian Thomas
Dunford
( Oyun Kötü Davranış 2 dk. )
57:44
57:44
Ogün Kadir
Uzunali
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Oğuz İmamoğlu
%0 Ş:0 K:0 G:0
33 Levent Mustafa Özbayduğan
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
26 Cüneyt Baykan
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
13 Kerem Tuna Karakurum
9 Gürkan Çetinkaya
76 Brian Thomas Dunford
87 Fatih Faner
12 Sean Rıchard Sınger
19 Yusuf Halil
27 Cem Yetişmişoğlu
41 Serkan Gümüş
15 Gerçek Armağan
88 Ogün Kadir Uzunali
Line 2
21 Kubilay Aslan Arslan
35 Savaş Canburak Aktürk
31 Ali Buğra Basan
55 Emre Faner
33 Mıchael James Jorgensen
8 Alihan Demirer
11 Emir Hazar Bekaroğlu
54 Batuhan Akay
6 Can Özlü
10 Erdoğan Coşkun
Line 3
1 Deniz Uğur Kemahlı
24 Gökcan Demirezer
17 Mehmet Uğur İmamoğlu
17 Oğuzhan Başak
8 Denizcan Küçükşahin
13 Alper Tanç
19 Alpay Sabuncuoğlu
61 Aykut Koç
Antrenörler