ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2014 - 2015
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig
Bitti
14.02.2015
Sezon
Maç Kağıdı
18:00
Zeytinburnu
19 - 5
Koç Üni
Orta Hakemler:
Erhan Bulut
Çizgi Hakemleri:
Hüseyin Demir, Yaşar Güçlü
Anton Erik
Peronmaa
(
Oleksii Voitsekhivskyi
)
01:57
Halidun Berk
Üstün
02:14
Anton Erik
Peronmaa
(
Oleksii Voitsekhivskyi
)
03:58
Oleksii
Voitsekhivskyi
(
Anton Erik Peronmaa
)
04:12
06:25
Brian Thomas
Dunford
Oleksii
Voitsekhivskyi
(
Anton Erik Peronmaa
)
08:28
10:50
Brian Thomas
Dunford
Oleg
Zadoıenko
(
Yavuz Karakoç
)
15:37
22:35
Kubilay Aslan
Arslan
( Çelme 2 dk. )
Oleksii
Voitsekhivskyi
23:52
Yavuz
Karakoç
(
Oleg Zadoıenko
)
24:43
Anton Erik
Peronmaa
(
Oleksii Voitsekhivskyi
)
25:59
Oleg
Zadoıenko
(
Batın Kösemen
)
26:35
Cengiz
Gök
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
27:44
28:18
Brian Thomas
Dunford
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Yavuz
Karakoç
(
Oleksii Voitsekhivskyi
,
Anton Erik Peronmaa
)
28:40
Oleg
Zadoıenko
(
Yavuz Karakoç
)
29:12
Anton Erik
Peronmaa
30:43
31:41
Sean Rıchard
Sınger
32:57
Emir Hazar
Bekaroğlu
( Sopa Tutma 2 dk. )
Halidun Berk
Üstün
(
Oleg Zadoıenko
)
33:40
Oleksii
Voitsekhivskyi
34:56
Oleg
Zadoıenko
(
Batın Kösemen
)
35:11
Halidun Berk
Üstün
( Sopa Savurma 2 dk. )
41:03
43:53
Sean Rıchard
Sınger
Oleksii
Voitsekhivskyi
(
Yavuz Karakoç
,
Halidun Berk Üstün
)
44:11
Oleg
Zadoıenko
45:32
Oleg
Zadoıenko
( Sertlik 2 dk. )
47:31
47:31
Brian Thomas
Dunford
( Yumruklaşma 2 dk. )
47:31
Brian Thomas
Dunford
( Oyun Kötü Davranış 2 dk. )
Halidun Berk
Üstün
(
Oleg Zadoıenko
,
Oleksii Voitsekhivskyi
)
51:11
Anton Erik
Peronmaa
( Makaslama 2 dk. )
54:04
54:49
Kerem Tuna
Karakurum
(
Sean Rıchard Sınger
)
Batın
Kösemen
( Sertlik 2 dk. )
55:41
Batın
Kösemen
( Sertlik 2 dk. )
55:41
55:41
Deniz Uğur
Kemahlı
( Sertlik 2 dk. )
57:56
Cem
Yetişmişoğlu
( Diz Atma 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Özkan Dereli
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Oğuz İmamoğlu
%0 Ş:0 K:0 G:0
29 Mehmet Garip Alpar
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
Line 1
22 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı
13 Kerem Tuna Karakurum
36 Cengiz Gök
76 Brian Thomas Dunford
23 Oleg Zadoıenko
12 Sean Rıchard Sınger
8 Batın Kösemen
17 Mehmet Uğur İmamoğlu
11 Yavuz Karakoç
11 Emir Hazar Bekaroğlu
Line 2
46 Barış Coşkun
21 Kubilay Aslan Arslan
32 Anton Erik Peronmaa
5 Süleyman Savran
17 Oleksii Voitsekhivskyi
27 Cem Yetişmişoğlu
61 Halidun Berk Üstün
6 Can Özlü
72 Ahmet Pınar
15 Gerçek Armağan
Line 3
98 Aziz Tuhan
1 Deniz Uğur Kemahlı
44 Ferhat Yoğurtçuoğlu
31 Ali Buğra Basan
47 Özcan Alptekin
8 Denizcan Küçükşahin
-
9 Yusuf Burak Topuz
-
19 Alpay Sabuncuoğlu
Antrenörler