Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 993
  GELECEK MAÇLAR
29.04.2017 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum GSK
Erzurum BB GSK

29.04.2017 | 14:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları
Kocaeli GHSK

29.04.2017 | 20:30 | Ankara | Birinci Lig
Genç Ankaralılar SK
İzmir BBGSK

30.04.2017 | 14:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
Kocaeli GHSK

30.04.2017 | 20:30 | Ankara | Birinci Lig
Genç Ankaralılar SK
Buz Korsanları

06.05.2017 | 14:30 | İstanbul | Birinci Lig
Buz Korsanları
İzmir BBGSK

07.05.2017 | 14:30 | İstanbul | Birinci Lig
Buz Korsanları
Genç Ankaralılar SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Silivrikapı Buz Pateni Salonu/İstanbul
Kadınlar Ligi Bitti 24.12.2016
Sezon Maç Kağıdı 14:30
Buz Korsanları 4 - 5 Narmanspor
Orta Hakemler: Merve Sarımert    Çizgi Hakemleri: Burçin Çevik Araz, Hüseyin Demir
03:49 Karyna Shyptsitkaya ( Hayley Marie Rodger )
Tuba Dokur ( Tına Vasıleva Lısıchkova ) 06:00
11:44 Fulya Yurt ( Duvara Savurma 2 dk. )
Tuba Dokur ( Kanca 2 dk. ) 18:30
21:14 Karina Olegovna Dobrova ( Sertlik 2 dk. )
23:33 Karyna Shyptsitkaya ( Fulya Yurt )
30:34 Hayley Marie Rodger ( Sema Nur Güven , Betül Tayğar )
33:45 Karina Olegovna Dobrova ( Engelleme 2 dk. )
Seda Demir ( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. ) 37:49
Seda Demir ( Kötü Davranış 10 dk. ) 37:49
38:08 Karina Olegovna Dobrova ( Engelleme 2 dk. )
39:27 Betül Tayğar ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Tuba Dokur ( Tına Vasıleva Lısıchkova ) 42:46
Tına Vasıleva Lısıchkova ( Petra Dankova ) 44:15
Tına Vasıleva Lısıchkova ( Dirsek Atma 2 dk. ) 44:41
44:41 Fulya Yurt ( Yüksek Sopa 2 dk. )
49:00 Karyna Shyptsitkaya ( Tutma 2 dk. )
Tına Vasıleva Lısıchkova ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 53:31
İlkim Dilan Uygun ( Sertlik 2 dk. ) 55:14
İlkim Dilan Uygun ( Sertlik 2 dk. ) 55:14
Seda Demir ( Sertlik 2 dk. ) 55:14
Seda Demir ( Sertlik 20 dk. ) 55:14
55:14 Karyna Shyptsitkaya ( Sertlik 2 dk. )
55:14 Fulya Yurt ( Sertlik 2 dk. )
55:14 Fulya Yurt ( Sertlik 20 dk. )
55:14 Kübra Dadaşoğlu ( Kavga 2 dk. )
55:14 Kübra Dadaşoğlu ( Kavga 20 dk. )
56:25 Hayley Marie Rodger ( Betül Tayğar , Şüheda Kutluca )
56:55 Betül Tayğar ( Sopa Tutma 2 dk. )
57:36 Hatice Dursun ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Çağla Çelik ( Tına Vasıleva Lısıchkova ) 57:42
01:34 Hayley Marie Rodger ( Karyna Shyptsitkaya )
Takım Kadroları
Kaleciler
77 Buşra Solak 25 Kübra Dadaşoğlu
- 19 Didem Deniz
Line 1
13 Tına Vasıleva Lısıchkova 10 İkranur Yerlikaya
14 Seda Demir 18 Sema Nur Güven
17 Tuba Dokur 17 Karyna Shyptsitkaya
52 Petra Dankova 99 Betül Tayğar
6 Didem Bağcı 77 Hayley Marie Rodger
Line 2
19 İlkim Dilan Uygun 35 Şeymanur Kavaz
5 Firuze Selin Yılmaz 2 Hatice Dursun
51 Çağla Çelik 5 Şüheda Kutluca
98 Melisa Figenli 16 Karina Olegovna Dobrova
57 Özlem Bağcı 7 Fulya Yurt
Line 3
9 Hayriye Artış 14 Edanur Kavaz
4 Selin Öykü Gergeri 33 Gamze Altıntaş
42 Berrin Bağcı 13 Zehra Kaplan
59 Hicran Kıvanç 61 Şebnem Dalğacı
10 Hatice Çelik 3 Seda Betül Nur Metin
Line 4
63 İnci Seçil Özüdüz 71 Edanur Özen
24 Eylül Su Tuğcu 20 Burcu Yıldırım
Antrenörler
Cengiz Akyıldız Eray Atalı
Hatice Çelik -