Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 980
  GELECEK MAÇLAR
01.04.2017 | 14:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Erzurum BB GSK

01.04.2017 | 14:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları
Buz Adamlar GSK

01.04.2017 | 17:00 | Erzurum | Genç Kızlar Ligi
Aziziye SK
Erzurum GSK

01.04.2017 | 20:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK
İkizler BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
DİDİ Süper Lig Bitti 17.12.2016
Sezon Maç Kağıdı 14:30
Erzurum BB GSK 8 - 1 Gümüş Patenler SK
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün    Çizgi Hakemleri: A.Konuray Taşköprülü, Ahmet Özden
00:55 Taylan Aytaç ( Fazla Adam 2 dk. )
04:35 Ahmet Cem Tereyağoğlu ( Çelme 2 dk. )
Emre Seçer ( Dirsek Atma 2 dk. ) 10:34
10:47 Mesut Ozan Güven ( Kanca 2 dk. )
Emrah Savaş ( Diz Atma 2 dk. ) 13:17
20:55 Doğu Bingöl ( Galip Utku Hamarat , Mesut Ozan Güven )
Muhammed Sefa Kavaz ( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. ) 20:55
22:03 Ahmet Cem Tereyağoğlu ( Çelme 2 dk. )
Hüseyin Seçer ( Saldırı 2 dk. ) 25:09
Hüseyin Seçer ( Saldırı 2 dk. ) 27:09
Muhammed Sefa Takar ( Sait Bingöl ) 27:29
29:57 Ahmet Cem Tereyağoğlu ( Kanca 2 dk. )
Emre Faner 36:56
Emre Faner ( Duvara Savurma 2 dk. ) 37:25
Muhammed Sefa Kavaz ( Saldırı 2 dk. ) 38:16
Ömer Faruk Kars ( Saldırı 2 dk. ) 38:16
38:16 Fırat Erdem ( Saldırı 2 dk. )
38:16 Mesut Ozan Güven ( Saldırı 2 dk. )
Emrah Savaş ( Makaslama 2 dk. ) 39:06
Sait Bingöl 41:49
Sait Bingöl 42:44
Ahmet Saruhan Karan ( Muhammed Sefa Takar , Soner Özmen ) 44:50
48:36 Engin Kaptanoğlu ( Engelleme 2 dk. )
Emre Faner ( Muhammed Sefa Kavaz ) 49:11
51:50 Alkan Kılınç ( Fazla Adam 2 dk. )
55:14 Ahmet Cem Tereyağoğlu ( Çelme 2 dk. )
Ömer Faruk Kars ( Muhammed Sefa Kavaz ) 56:05
59:39 Mert Tahmazoğlu ( Çelme 2 dk. )
Emre Faner 59:45
Takım Kadroları
Kaleciler
25 Muhammed Karagül 33 Barış Uçele
24 Muhammet Mutanoğlu 53 Berk Aydoğan
Line 1
9 Emrah Savaş 13 Fırat Erdem
17 Abdullah Avcı 4 Galip Utku Hamarat
18 Sait Bingöl 19 Atıl Enis Tokcan
5 Muhammed Sefa Kavaz 10 Mesut Ozan Güven
8 Ömer Faruk Kars 8 Doğu Bingöl
Line 2
22 Hüseyin Seçer 74 Taha Aksoy
14 Fatih Faner 94 Gökhan Peker
1 Emre Faner 90 Mert Tahmazoğlu
3 Muhammed Sefa Takar 11 Emre Aydın
6 Abdulkadir İnanç 17 Taylan Aytaç
Line 3
7 Ahmet Hars 98 Alkan Kılınç
12 Nabi Mutanoğlu 23 Ahmet Cem Tereyağoğlu
21 Soner Özmen 6 Mehmet Emre Erkuş
11 Ahmet Saruhan Karan 12 Mehmet Barış Sesli
19 Emre Seçer 88 Engin Kaptanoğlu
Line 4
23 Metin Gülen 55 Kemal Burkay Altuntaş
- 85 Mert Akgün
Antrenörler
Yakup Arslan Emre Aydın
- Ali Fuat Eryiğit