Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1278
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Ankara ASP GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Kocaeli GHSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
İstanbul BBSK

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Ankara ASP GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK
BB Ankara SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
02.05.2018 | 19:45 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
DİDİ Süper Lig Bitti 04.02.2017
Sezon Maç Kağıdı 14:30
Erzurum BB GSK 8 - 4 Koç Üniversitesi SK
Orta Hakemler: Murat Aygün    Çizgi Hakemleri: Ferhat Doğuş Aygün, Halit Şengül
06:14 Alihan Demirer ( Saldırı 2 dk. )
07:09 Jon O'Neill
Sait Bingöl ( Makaslama 2 dk. ) 14:07
Muhammed Sefa Kavaz 17:05
17:29 Jon O'Neill ( Sertlik 2 dk. )
Ahmet Hars ( Saldırı 2 dk. ) 17:29
Ahmet Hars ( Saldırı 2 dk. ) 17:29
17:49 Kubilay Aslan Arslan ( Çelme 2 dk. )
17:49 Emir Hazar Bekaroğlu ( Kötü Davranış 2 dk. )
Ömer Faruk Kars ( Hüseyin Seçer ) 19:49
Hüseyin Seçer ( Kanca 2 dk. ) 20:39
21:55 Jon O'Neill ( Sopa Savurma 2 dk. )
27:52 Deniz Uğur Kemahlı ( Sopa Savurma 2 dk. )
32:24 Alihan Demirer ( Diz Atma 2 dk. )
Muhammed Sefa Kavaz ( Sait Bingöl , Emrah Savaş ) 32:46
Ahmet Hars ( Emre Faner , Muhammed Sefa Takar ) 35:24
39:15 Emir Hazar Bekaroğlu
Sait Bingöl ( Diz Atma 2 dk. ) 39:43
Muhammed Sefa Takar ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 46:54
Ömer Faruk Kars ( Emrah Savaş ) 47:04
47:43 Kerem Tuna Karakurum ( Emir Hazar Bekaroğlu )
Hüseyin Seçer ( Kanca 2 dk. ) 48:09
Abdulkadir İnanç ( Emrah Savaş ) 49:49
Emre Faner ( Abdulkadir İnanç ) 51:33
52:43 Deniz Uğur Kemahlı ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Ahmet Hars ( Kötü Davranış 2 dk. ) 52:43
Ahmet Hars ( Kötü Davranış 10 dk. ) 52:43
Muhammed Sefa Kavaz ( Ömer Faruk Kars ) 55:59
57:05 Deniz Uğur Kemahlı ( Gerçek Armağan )
Takım Kadroları
Kaleciler
25 Muhammed Karagül 30 Oğuz İmamoğlu
24 Emre Altunlu -
Line 1
9 Emrah Savaş 21 Kubilay Aslan Arslan
22 Hüseyin Seçer 13 Kerem Tuna Karakurum
5 Muhammed Sefa Kavaz 15 Gerçek Armağan
8 Ömer Faruk Kars 14 Jon O'Neill
18 Sait Bingöl 22 Volkan Bünyamin Toptaner
Line 2
1 Emre Faner 35 Deniz Uğur Kemahlı
17 Abdullah Avcı 92 Can Börekçi
3 Muhammed Sefa Takar 11 Emir Hazar Bekaroğlu
6 Abdulkadir İnanç 31 Taha Afal
7 Ahmet Hars 44 Alihan Demirer
Line 3
12 Nabi Mutanoğlu 7 Ömer Koyuncu
21 Soner Özmen 77 Nevzat Acar
19 Emre Seçer 27 Cem Yetişmişoğlu
11 Ahmet Saruhan Karan -
4 Murat Can Kızılkaya -
Antrenörler
Yakup Arslan -