Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 980
  GELECEK MAÇLAR
01.04.2017 | 14:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Erzurum BB GSK

01.04.2017 | 14:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları
Buz Adamlar GSK

01.04.2017 | 17:00 | Erzurum | Genç Kızlar Ligi
Aziziye SK
Erzurum GSK

01.04.2017 | 20:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK
İkizler BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Kocaeli BB Olimpik Buz Sporları Salonu/Kocaeli
DİDİ Süper Lig Bitti 25.12.2016
Sezon Maç Kağıdı 18:30
Koç Üniversitesi SK 5 - 9 Başkent Yıldızları BP BHSK
Orta Hakemler: Erhan Bulut    Çizgi Hakemleri: Murat Cücü, Berkay Aslanbey
Alihan Demirer ( Diz Atma 2 dk. ) 00:37
02:45 Gökalp Solak ( Duvara Savurma 2 dk. )
04:15 Necip Oğuz ( Kanca 2 dk. )
13:25 Ömer Yılmaz Arasan ( Kanca 2 dk. )
Can Börekçi ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 15:12
Alihan Demirer ( Engelleme 2 dk. ) 17:42
18:27 Göktürk Taşdemir ( Ömer Yılmaz Arasan )
Emir Hazar Bekaroğlu ( Taha Afal , Ogün Kadir Uzunali ) 19:10
19:31 Necip Oğuz ( Engelleme 2 dk. )
23:28 Melik Öztürk ( Diz Atma 2 dk. )
Emir Hazar Bekaroğlu ( Engelleme 2 dk. ) 25:30
26:07 Mertcan Özdemir ( Çelme 2 dk. )
Taha Afal ( Oyun Geciktirme PA ) 28:29
28:29 Gökalp Solak
30:07 Göktürk Taşdemir
Kerem Tuna İslam ( Tutma 2 dk. ) 31:02
31:22 Melik Öztürk ( Kanca 2 dk. )
Ogün Kadir Uzunali ( Çelme 2 dk. ) 31:31
34:28 Gökalp Solak ( Göktürk Taşdemir )
35:46 Kemal Egemen Küçüktaş ( Sertlik 2 dk. )
Kerem Tuna İslam ( Çelme 2 dk. ) 37:26
41:37 İsmail Eroğlu ( Sopa Savurma 2 dk. )
Ömer Koyuncu ( Engelleme 2 dk. ) 44:38
Can Börekçi ( Kerem Tuna İslam , Cem Yetişmişoğlu ) 47:43
48:54 Gökalp Solak ( Necip Oğuz )
Can Börekçi ( Kanca 2 dk. ) 53:14
54:00 Necip Oğuz ( Göktürk Taşdemir )
Cem Yetişmişoğlu ( Can Börekçi ) 55:01
55:23 Sertaç Alkan ( Sertan Güllüzaroğlu )
56:22 Sertaç Alkan ( Sertan Güllüzaroğlu )
Cem Yetişmişoğlu ( Sopa Savurma 2 dk. ) 56:32
57:25 Göktürk Taşdemir ( Gökalp Solak )
Ogün Kadir Uzunali 57:45
Alihan Demirer 58:03
59:02 Gökalp Solak ( Çelme 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Oğuz İmamoğlu 2 Abdullah Eroğlu
- 48 Derviş Güçlü
Line 1
44 Alihan Demirer 32 İsmail Eroğlu
7 Ömer Koyuncu 23 Melik Öztürk
11 Emir Hazar Bekaroğlu 44 Sertan Güllüzaroğlu
8 Ogün Kadir Uzunali 5 Sertaç Alkan
31 Taha Afal 55 Doğukan Hazar Gönülal
Line 2
92 Can Börekçi 25 Göktürk Taşdemir
35 Deniz Uğur Kemahlı 99 Kemal Egemen Küçüktaş
22 Volkan Bünyamin Toptaner 88 İbrahim Kaan Özgencil
27 Cem Yetişmişoğlu 27 Mertcan Özdemir
13 Kerem Tuna İslam 10 Ömer Yılmaz Arasan
Line 3
21 Kubilay Aslan Arslan 38 Atilla Ulusoy
5 Ege Can Yüzbaşıoğlu 43 Cemil Emre Bilir
17 Mehmet Uğur İmamoğlu 42 Necip Oğuz
71 Mert Emre Döğme 0 Metin Akgün
63 Yiğit Kalpaklı 77 Nihat Parlak
Line 4
2 Rıdvan Balamur 80 Gökalp Solak
Antrenörler
- Göktürk Taşdemir