Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 980
  GELECEK MAÇLAR
01.04.2017 | 14:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Erzurum BB GSK

01.04.2017 | 14:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları
Buz Adamlar GSK

01.04.2017 | 17:00 | Erzurum | Genç Kızlar Ligi
Aziziye SK
Erzurum GSK

01.04.2017 | 20:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK
İkizler BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Belpa Buz Pateni Sarayı/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 25.02.2017
Ankara Grubu Maç Kağıdı 21:00
Çayyolu Gordion SK 0 - 15 BB Ankara SK
Orta Hakemler: Cemal Ersin Kaya    Çizgi Hakemleri: İlksen Şermin Özdemir, Münire Elif Bağlar
Süleyman Kaan Leblebicioğlu ( Duvara Savurma 2 dk. ) 00:24
05:36 Bora Ertekin ( Çelme 2 dk. )
05:36 Bora İnözü ( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. )
06:06 Bora İnözü ( Çelme 2 dk. )
07:36 Bora İnözü ( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 10 dk. )
Yiğit Berke Ataseven ( Çelme 2 dk. ) 08:06
08:09 Atte Henrik Hatakka ( Duvara Savurma 2 dk. )
11:19 Utku Tekin
12:38 Utku Tekin
Mehmet Ata Yılmaz ( Çelme 2 dk. ) 12:58
21:36 Atte Henrik Hatakka ( Utku Tekin )
26:09 Atte Henrik Hatakka ( Ümit Baran Köksal )
26:18 Atte Henrik Hatakka ( Can Ege Ulaş )
28:04 Cemal Ata Uzgören ( Kanca 2 dk. )
29:45 Bora Dündar
33:20 Mete Molu ( Sertlik 2 dk. )
Ege Emiralp Atlı ( Engelleme 2 dk. ) 33:20
35:15 Rona Deren Akcan
35:35 Can Güngör
Süleyman Kaan Leblebicioğlu ( Çelme 2 dk. ) 35:40
39:50 Atte Henrik Hatakka ( Kötü Davranış 10 dk. )
41:21 Rona Deren Akcan ( Bora İnözü )
42:59 Mete Molu ( Kağan Türkoğlu , Sarp Maral )
Süleyman Kaan Leblebicioğlu ( Çelme 2 dk. ) 45:40
Ege Emiralp Atlı ( Çelme 2 dk. ) 45:57
Deniz Yüce Özhan ( Çelme 2 dk. ) 48:46
48:50 Jordan Simon Seyid Allain ( Doğukan Aslan )
Mert Özdemir ( Çelme 2 dk. ) 52:29
54:19 Can Ege Ulaş
54:30 Batuhan Erdener Ekşi
55:09 Batuhan Erdener Ekşi ( Bora Dündar )
58:41 Bora Dündar
Yiğit Akgün ( Engelleme 2 dk. ) 59:22
Takım Kadroları
Kaleciler
36 Yankı Savgat 21 Burak Gümüşlü
1 Umut Aybars Nazlı 22 Ata Yüce Karaman
Line 1
55 Ada Erce Özhan 11 Bora Dündar
9 Işık Özbay 44 Bora İnözü
99 Canberk Aktaş 87 Atte Henrik Hatakka
85 Mert Özdemir 73 Can Ege Ulaş
83 Mert Efe Demiröz 6 Rona Deren Akcan
Line 2
54 Süleyman Kaan Leblebicioğlu 7 Jordan Simon Seyid Allain
14 Deniz Yüce Özhan 89 Ümit Baran Köksal
23 Mehmet Ata Yılmaz 53 Utku Tekin
22 Yiğit Berke Ataseven 66 Sarp Maral
87 Arda Alkım Seçil 85 Batuhan Erdener Ekşi
Line 3
48 Taylan Gülhan 19 Mete Molu
77 Yiğit Akgün 70 Osman Onur Kaya
32 Kayra Tekeli 15 Kağan Türkoğlu
25 Melih Güney 18 Cemal Ata Uzgören
5 Barış Coşkun 41 Can Güngör
Line 4
7 Ata Berk Kars 12 Mert Coşkun
16 Yiğit Emin Şekerci 13 Doğukan Aslan
42 Emre Batu 5 Bora Ertekin
61 Taha Mehmet Çağatay -
88 Ege Emiralp Atlı -
Antrenörler