Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 980
  GELECEK MAÇLAR
01.04.2017 | 14:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Erzurum BB GSK

01.04.2017 | 14:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları
Buz Adamlar GSK

01.04.2017 | 17:00 | Erzurum | Genç Kızlar Ligi
Aziziye SK
Erzurum GSK

01.04.2017 | 20:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK
İkizler BSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Belpa Buz Pateni Sarayı/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 17.12.2016
Ankara Grubu Maç Kağıdı 21:00
BB Ankara SK 17 - 1 Çayyolu Gordion SK
Orta Hakemler: Cemal Ersin Kaya    Çizgi Hakemleri: İlksen Şermin Özdemir, Merve Arıncı
Atte Henrik Hatakka ( Engelleme 2 dk. ) 03:40
Ümit Baran Köksal ( Duvara Savurma 2 dk. ) 05:06
Atte Henrik Hatakka ( Osman Onur Kaya ) 06:48
07:28 Işık Özbay ( Dirsek Atma 2 dk. )
Can Ege Ulaş ( Jordan Simon Seyid Allain , Bora Dündar ) 08:42
Atte Henrik Hatakka ( Ümit Baran Köksal ) 12:28
14:57 Süleyman Kaan Leblebicioğlu ( Diz Atma 2 dk. )
Kağan Türkoğlu ( Ümit Baran Köksal ) 16:08
Can Ege Ulaş ( Osman Onur Kaya ) 17:49
24:12 Deniz Yüce Özhan ( Çelme 2 dk. )
Atte Henrik Hatakka ( Can Ege Ulaş ) 25:00
Can Ege Ulaş ( Atte Henrik Hatakka , Ümit Baran Köksal ) 27:03
Can Ege Ulaş ( Atte Henrik Hatakka , Ümit Baran Köksal ) 27:28
27:56 Mert Özdemir ( Sopayla Vurma 2 dk. )
27:56 Mert Özdemir ( Kötü Davranış 10 dk. )
Can Ege Ulaş ( Tuna Doğukan Arslan ) 31:58
Tuna Doğukan Arslan ( Can Ege Ulaş , Osman Onur Kaya ) 32:19
33:26 Ada Erce Özhan ( Çelme 2 dk. )
Ümit Baran Köksal ( Can Ege Ulaş ) 37:42
Tuna Doğukan Arslan 38:28
38:51 Kayra Tekeli ( Çelme 2 dk. )
Cemal Ata Uzgören ( Ümit Baran Köksal ) 38:58
Bora Dündar 40:55
Utku Tekin 51:12
54:40 Yiğit Berke Ataseven ( Mert Efe Demiröz , Mert Özdemir )
Mete Molu ( Çelme 2 dk. ) 57:09
Can Ege Ulaş 57:51
Mete Molu ( Cemal Ata Uzgören , Osman Onur Kaya ) 59:26
Takım Kadroları
Kaleciler
21 Burak Gümüşlü 36 Yankı Savgat
33 Ata Yüce Karaman 1 Umut Aybars Nazlı
Line 1
11 Bora Dündar 55 Ada Erce Özhan
44 Bora İnözü 9 Işık Özbay
87 Atte Henrik Hatakka 99 Canberk Aktaş
73 Can Ege Ulaş 88 Ege Emiralp Atlı
6 Rona Deren Akcan 85 Mert Özdemir
Line 2
7 Jordan Simon Seyid Allain 83 Mert Efe Demiröz
89 Ümit Baran Köksal 54 Süleyman Kaan Leblebicioğlu
53 Utku Tekin 14 Deniz Yüce Özhan
66 Sarp Maral 23 Mehmet Ata Yılmaz
85 Batuhan Erdener Ekşi 22 Yiğit Berke Ataseven
Line 3
19 Mete Molu 87 Arda Alkım Seçil
70 Osman Onur Kaya 48 Taylan Gülhan
15 Kağan Türkoğlu 77 Yiğit Akgün
5 Cemal Ata Uzgören 32 Kayra Tekeli
41 Can Güngör 25 Melih Güney
Line 4
77 Mert Coşkun 5 Barış Coşkun
13 Tuna Doğukan Arslan 7 Ata Berk Kars
- 16 Yiğit Emin Şekerci
- 42 Emre Batu
Antrenörler
Yücel Çıtak Niyazi Çağrı Karabulut
- Mert Akgün