ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2016 - 2017
Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı/Ankara
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
15.04.2017
Ankara Grubu
Maç Kağıdı
20:30
BB Ankara
9 - 2
Çayyolu Gordion
Orta Hakemler:
Yaşar Güçlü
Çizgi Hakemleri:
Havva Funda Özdemir, Merve Arıncı Cücü
02:57
Süleyman Kaan
Leblebicioğlu
( Saldırı 2 dk. )
Can Ege
Ulaş
(
Mert Coşkun
)
08:26
Can Ege
Ulaş
(
Mete Molu
)
12:58
Mete
Molu
( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. )
19:27
Mete
Molu
( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 10 dk. )
21:27
Can Ege
Ulaş
(
Rona Deren Akcan
,
Sarp Maral
)
28:55
Sarp
Maral
( Sopayla Vurma 2 dk. )
31:00
Bora
Dündar
31:22
Rona Deren
Akcan
(
Kağan Türkoğlu
)
36:35
Can Ege
Ulaş
(
Ümit Baran Köksal
,
Rona Deren Akcan
)
38:35
Mete
Molu
( Duvara Savurma 2 dk. )
40:00
45:08
Süleyman Kaan
Leblebicioğlu
( Diz Atma 2 dk. )
Bora
Ertekin
( Makaslama 2 dk. )
45:54
48:00
Süleyman Kaan
Leblebicioğlu
(
Taylan Gülhan
)
Can Ege
Ulaş
(
Bora Dündar
,
Mert Coşkun
)
49:30
Batuhan Erdener
Ekşi
(
Osman Onur Kaya
,
Bora İnözü
)
53:30
Bora
Dündar
(
Can Ege Ulaş
,
Utku Tekin
)
56:00
58:26
Ege Emiralp
Atlı
59:45
Melih
Güney
( Makaslama 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
21 Burak Gümüşlü
%0 Ş:0 K:0 G:0
36 Yankı Savgat
%0 Ş:0 K:0 G:0
33 Ata Yüce Karaman
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Umut Aybars Nazlı
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
11 Bora Dündar
55 Ada Erce Özhan
7 Jordan Simon Seyid Allain
9 Işık Özbay
73 Can Ege Ulaş
99 Canberk Aktaş
87 Atte Henrik Hatakka
88 Ege Emiralp Atlı
89 Ümit Baran Köksal
85 Mert Özdemir
Line 2
19 Mete Molu
83 Mert Efe Demiröz
70 Osman Onur Kaya
54 Süleyman Kaan Leblebicioğlu
66 Sarp Maral
14 Deniz Yüce Özhan
6 Rona Deren Akcan
23 Mehmetata Yılmaz
15 Kağan Türkoğlu
22 Yiğit Berke Ataseven
Line 3
12 Mert Coşkun
87 Arda Alkım Seçil
18 Cemal Ata Uzgören
48 Taylan Gülhan
85 Batuhan Erdener Ekşi
77 Yiğit Akgün
41 Can Güngör
32 Kayra Tekeli
5 Bora Ertekin
25 Melih Güney
Line 4
44 Bora İnözü
5 Barış Coşkun
53 Utku Tekin
7 Ata Berk Kars
55 Ceyhun Saruhan
16 Yiğit Emin Şekerci
13 Tuna Doğukan Arslan
42 Emre Batu
22 Umut Deniz Şahin
61 Taha Mehmet Çağatay
Antrenörler