Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1216
  GELECEK MAÇLAR
25.02.2018 | 13:15 | İstanbul | Kadınlar Ligi
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buz Korsanları
Narmanspor

25.02.2018 | 15:45 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Zeytinburnu BSK
Buz Korsanları

25.02.2018 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Ankara Üniversitesi SK
Genç Ankaralılar SK

25.02.2018 | 18:00 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
Erzurum BB GSK
Narmanspor

04.03.2018 | 14:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
Narmanspor
Buz Korsanları

04.03.2018 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Genç Ankaralılar SK
Ankara Üniversitesi SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 01.04.2017
Ankara Grubu Maç Kağıdı 20:30
Çayyolu Gordion SK 11 - 3 İkizler BSK
Orta Hakemler: Cemal Ersin Kaya    Çizgi Hakemleri: Harun Öztepe, Meltem Gamze Vural
Kayra Tekeli ( Engelleme 2 dk. ) 04:56
Taha Mert Çağatay ( Taylan Gülhan ) 11:02
Yiğit Berke Ataseven ( Deniz Yüce Özhan ) 12:56
Melih Güney ( Engelleme 2 dk. ) 15:04
16:05 Çağrı Kumcu
Süleyman Kaan Leblebicioğlu ( Diz Atma 2 dk. ) 17:10
Ada Erce Özhan ( Mert Özdemir , Ege Emiralp Atlı ) 18:35
Ada Erce Özhan 22:48
22:48 Deniz Temel ( Sopa veya Nesne Fırlatma PA )
22:48 Deniz Temel ( Kötü Davranış 10 dk. )
Taha Mert Çağatay ( Arda Alkım Seçil ) 23:53
Yiğit Akgün ( Engelleme 2 dk. ) 25:42
Mehmet Ata Yılmaz ( Süleyman Kaan Leblebicioğlu ) 27:33
Yiğit Akgün 29:48
Kayra Tekeli ( Taha Mert Çağatay ) 30:24
Arda Alkım Seçil ( Taha Mert Çağatay , Ata Berk Kars ) 32:19
33:02 Ahmet Resul Duran
Mert Özdemir ( Yiğit Emin Şekerci ) 33:52
Mehmet Ata Yılmaz ( Çelme 2 dk. ) 34:06
35:22 Çağrı Kumcu
Ada Erce Özhan ( Çelme 2 dk. ) 49:13
Melih Güney 54:10
Yiğit Akgün ( Küçük Oturma Cezası 2 dk. ) 54:12
Takım Kadroları
Kaleciler
36 Yankı Savgat 1 Arda İlter
1 Umut Aybars Nazlı 83 Melih Bekir Oymagil
Line 1
55 Ada Erce Özhan 2 Taha Mert Cömert
9 Işık Özbay 52 Eray Birkan Vatansever
99 Canberk Aktaş 14 Ahmet Resul Duran
88 Ege Emiralp Atlı 89 Hüseyin Efe Güdül
85 Mert Özdemir 26 Çağrı Kumcu
Line 2
83 Mert Efe Demiröz 8 Deniz Temel
54 Süleyman Kaan Leblebicioğlu 57 Yusuf Burak Altın
14 Deniz Yüce Özhan 32 Dursun Cihan Karadoğan
23 Mehmet Ata Yılmaz 48 Deniz Efe Erdoğan
22 Yiğit Berke Ataseven 15 Abdullah Alper Doğusan
Line 3
87 Arda Alkım Seçil 10 Mustafa Emre Yurtsevener
48 Taylan Gülhan 11 Samet Oğuz
77 Yiğit Akgün 63 Teoman Veske
32 Kayra Tekeli 0 Kutay Aygün
25 Melih Güney 87 Alperen Anuk
Line 4
5 Barış Coşkun -
7 Ata Berk Kars -
16 Yiğit Emin Şekerci -
42 Emre Batu -
61 Taha Mert Çağatay -
Antrenörler
Niyazi Çağrı Karabulut Ufuk Köksal
Mert Akgün -