Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 993
  GELECEK MAÇLAR
29.04.2017 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum GSK
Erzurum BB GSK

29.04.2017 | 14:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları
Kocaeli GHSK

29.04.2017 | 20:30 | Ankara | Birinci Lig
Genç Ankaralılar SK
İzmir BBGSK

30.04.2017 | 14:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
Kocaeli GHSK

30.04.2017 | 20:30 | Ankara | Birinci Lig
Genç Ankaralılar SK
Buz Korsanları

06.05.2017 | 14:30 | İstanbul | Birinci Lig
Buz Korsanları
İzmir BBGSK

07.05.2017 | 14:30 | İstanbul | Birinci Lig
Buz Korsanları
Genç Ankaralılar SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Genç Erkekler Ligi Bitti 22.02.2017
Erzurum Grubu Maç Kağıdı 18:30
Erzurum BB GSK 13 - 1 Erzurum GSK
Orta Hakemler: A.Konuray Taşköprülü    Çizgi Hakemleri: Ela Kara, Burak Kaçmaz
02:41 Yusuf Yıldırım ( Engelleme 2 dk. )
Sait Bingöl 03:30
Sait Bingöl 04:57
Sait Bingöl 20:35
Emre Seçer ( Kötü Davranış 2 dk. ) 21:25
Nabi Mutanoğlu ( Ebubekir Sıddık Kars ) 25:39
Sait Bingöl 27:08
Emre Seçer 29:05
31:04 Yusuf Yıldırım ( Çelme 2 dk. )
Emre Seçer ( Sait Bingöl ) 31:50
34:55 Yusuf Yıldırım ( Ömer Güngör )
35:45 Kadir Saklıca ( Çelme 2 dk. )
Nabi Mutanoğlu ( Sait Bingöl ) 37:02
38:10 Kadir Saklıca ( Çelme 2 dk. )
Sait Bingöl 38:55
Nabi Mutanoğlu 42:44
Sait Bingöl 44:13
Sait Bingöl 45:49
Nabi Mutanoğlu ( Ebubekir Sıddık Kars ) 50:42
51:26 Yusuf Yıldırım ( Engelleme 2 dk. )
Murat Can Kızılkaya ( Çelme 2 dk. ) 52:41
55:47 Yusuf Yıldırım ( Tutma 2 dk. )
Sait Bingöl ( Engelleme 2 dk. ) 57:50
Takım Kadroları
Kaleciler
24 Muhammet Mutanoğlu 70 Zekeriya Güngör
15 Emre Altunlu 2 Muhammet Karaca
Line 1
4 Murat Can Kızılkaya 9 Ömer Güngör
13 Buğrahan Aytemiz 5 Kadir Saklıca
18 Sait Bingöl 87 Yusuf Yıldırım
19 Emre Seçer 88 Emrecan Turan
10 Ebubekir Kara 15 Emirhan Kavaz
Line 2
14 Sefa Aydın 7 Fırat Erdinç
20 Fetullah Yılmaz 8 Bilal Dolanbay
21 Muhammet Dursun Erol 6 Ömer Faruk Komsöken
6 Fatih Kanar 22 Yavuz Selim Şahin
11 Osman Aslan 44 Umutcan Kavaz
Line 3
22 Serkan Gülmez 55 Taha Akdemir
2 Muhammed Kaygusuz 66 Hüseyin Tekin
12 Nabi Mutanoğlu 77 Muhammed Enes Seven
10 Ebubekir Sıddık Kars 33 Abdurrahim Kasal
Antrenörler
Yakup Arslan İkram Çintimar