ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2016 - 2017
Kocaeli Buz Sporları Salonu/Kocaeli
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
08.04.2017
Marmara Grubu
Maç Kağıdı
19:00
Kocaeli
9 - 10
Buz Korsanları
Orta Hakemler:
Fatih Sarımert
Çizgi Hakemleri:
Altan İsaoğlu, Berkay Aslanbey
00:00
Timur Can
Turut
( Tehlikeli Malzeme 2 dk. )
Tolga
Ilık
(
Mehmet Emin Şimşek
)
00:57
Aydeniz
Yiğit
10:00
11:27
Sarp
Demirezen
(
Timur Can Turut
)
11:50
Sarp
Demirezen
(
Yorgos Tervel Toprakçıoğlu
)
12:31
Sarp
Demirezen
(
Yorgos Tervel Toprakçıoğlu
)
13:04
Yorgos Tervel
Toprakçıoğlu
(
Timur Can Turut
,
Sarp Demirezen
)
Can
Kurt
(
Aydeniz Yiğit
)
14:14
14:30
Mustafa Kerem
Metin
( Saldırı 2 dk. )
15:48
Mustafa Kerem
Metin
( Kötü Davranış 10 dk. )
Tolga
Ilık
(
Can Kurt
)
15:48
18:30
Yorgos Tervel
Toprakçıoğlu
( Tutma 2 dk. )
Tolga
Ilık
19:16
Ali Hakan
Özbil
(
Mehmet Emin Şimşek
)
19:48
19:56
Timur Can
Turut
24:42
Timur Can
Turut
( Kötü Davranış 10 dk. )
Ali Hakan
Özbil
24:42
Mehmet Emin
Şimşek
( Engelleme 2 dk. )
25:17
Can
Kurt
( Kanca 2 dk. )
30:09
Ali Hakan
Özbil
( Sertlik 2 dk. )
36:00
Can
Kurt
( Sertlik 2 dk. )
36:00
36:00
Musab
Doğan
( Kötü Davranış 10 dk. )
38:00
Furkan
Şentürk
Mehmet Emin
Şimşek
( Çelme 2 dk. )
39:52
41:50
Sarp
Demirezen
(
Timur Can Turut
)
46:09
Alp Berke
Elakaş
46:26
Yorgos Tervel
Toprakçıoğlu
( Engelleme 2 dk. )
Ali Hakan
Özbil
(
Can Kurt
)
51:57
54:20
Yorgos Tervel
Toprakçıoğlu
(
Sarp Demirezen
)
56:00
Alp Berke
Elakaş
( Duvara Savurma 2 dk. )
Tolga
Ilık
(
Mehmet Emin Şimşek
)
57:27
Mehmet Emin
Şimşek
( Kanca 2 dk. )
00:27
05:00
Alp Berke
Elakaş
Takım Kadroları
Kaleciler
61 Eren Demirtürk
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Ege Semih Gülçin
%0 Ş:0 K:0 G:0
11 Berke Serbest
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
Line 1
41 Ali Hakan Özbil
12 Yiğit Karaalioğlu
10 Tolga Ilık
13 Alp Berke Elakaş
87 Can Kurt
11 Timur Can Turut
26 Aydeniz Yiğit
10 Yorgos Tervel Toprakçıoğlu
99 Mehmet Emin Şimşek
9 Sarp Demirezen
Line 2
9 Abdullah Mirza Elöver
31 Mustafa Kerem Metin
19 İhsan Güngör Ersoy
7 Furkan Şentürk
12 Oğuz Karakoç
57 Ergün Açıköz
17 Baha Yılmaz
16 Kutlu Kaba
22 İsmail Esad İnce
83 Fatih Kaplan
Line 3
21 Yunus Emre Şimşek
86 Hasan Yiğit Sert
15 Arda Akkaş
40 Taha Ergene
13 Batuhan Avcı
69 Berk Yorulmaz
-
92 Musab Doğan
-
53 Mehmet Emin Çiçek
Line 4
-
2 Muhammed Bera Kıvanç
Antrenörler
Makbule Atalı
-